V sobotu 2.5. jsme měli jet do Poříčí. Možná dnes říkáme, ještě že tam nemusíme, po těch ,,čarodějnicích" :D

Jak vypadali poslední dva duely?

21.9.2019

Doslova jedna z dalších zbytečných ztrát :/

Sokol Vítězná - FK Poříčí u Trutnova 1:3 (1:1)

Branky: Vrbata (pen.) - Jandera, Potoček K., Killar. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (Janas). Diváků: 50.

V nepříliš pohledném utkání domácí pokračovali v herní mizérii z minulého kola. I přesto že v zápase šli do vedení z penalty a poté ještě jednu neproměnili nakonec odešli ze zápasu poražení. Když hosté o svém vítězství rozhodli v posledních pěti minutách zápasu.

18.5.2019

Sokol Vítězná - FK Poříčí u Trutnova 6:1 (3:1)

Branky: Vladeka 2, Kříž, Andrle, holouš, vlastní - Machalík. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:1. Diváků: 43.

V zápase o 3. místo byli domácí v úvodu zápasu lepší a dostali se již v 18 min do vedení 2:0. Poté domácí nepochopitelné přestali hrát a hosté snížili na 2:1 a do konce poločasu byli lepším týmem ale přesto se domácí v poslední minutě vlastním gólem hostů dostali opět do dvoubrankového vedeni. V druhém poločase byli domácí lepším týmem a přidali další krásné branky a zaslouženě zvítězili.

ZA TÝDEN NA HORKOU PŮDU DO RTYNĚ, ALE MUSÍME UZNAT, ŽE VŽDY MAJÍ PŘIPRAVENÉ PĚKNĚ HŘIŠTĚ .-)