https://www.facebook.com/SokolVitezna

VE 2.KOLE POHÁRU OFS V OSLABENÉ SESTAVĚ NAŠI MUŽI NESTAČILI NA BÍLOU TŘEMEŠNOU, MLADŠÍ PŘÍPRAVKA STATEČNĚ BOJOVALA PROTI LÁNOVU A ÚPICI

07.06.2021

V neděli 13.6. nejdříve ráno přivítala naše mladší přípravka týmy Lánova a Úpice, do zápasu jsem se museli nastoupit bez zraněného Lukáše Pejchy, který se zranil v sobotu za starší a tak nám bude hodně chybět, proto ti Luky přejeme hlavně, aby tě to moc nebolelo a byl si brzy mezi námi.

Pejchyho nebezpečná levačka potřebuje na chvilku klid, aby ne, když dává tolika gólů .-)
Pejchyho nebezpečná levačka potřebuje na chvilku klid, aby ne, když dává tolika gólů .-)

Za pěkného počasí se naši borci snažili být vyrovnaným soupeřem, ale mnoho zbrklých střel v prvním zápase skončila neproměněna, stále se učíme to co jsem zapomenuli za těch 7 měsíců ve hře, ať už to je špatné obsazování nebo výběr mezi příhrou nebo rychlým brejkem a když už přihrávka, tak je nepřesná, občas jsem se snažili zbořit ,,zeď" hlavou a to je špatná cesta, ve druhém zápase to bylo ještě lepší, hlavně oba zápasy jsme se snažili a bojovali až do konce, tak snad brzy přijde zas i výhra pro větší radost .-) 

Stále máme co zdokonalovat, hlavně je chuť, snažíme se a to je to plus, vše jde každým tréninkem a zápasem nahoru. 


Muži ve 2.kole Dvorské skupiny poháru přivítali v malém derby na svém hřišti v Huntířově tým z čela tabulky okresního přeboru.

Zápas byl nahoru a dolu, šance na obou stranách. 

Bohužel i na takové zápasy k nám jezdí jeden rozhodčí, ale jedinou výtkou by zde mohlo být snad jen neuznaná branka, kterou náš ,,lajk" zkušený Jirka Pohořelý neodmávl, proto že byl přesvědčen, že v době přihrávky byl náš hráč ve vápně na stejné úrovni jako míč a také zas rozhodčí odmítl věřit, že to byl ofside, když jej Jirka signalizoval soupeři, kdy dostal soupeř přihrávku a stál nastartovaný již na naši polovině sám před přihrávkou. Je to pak těžké a hlavně soudit, určitě nejde nic nikomu vytknout, ale bohužel pak i lajci budou mít nechuť chodit na takové fotbaly pomáhat, a že Jirka jich tu už odmávl. 

Jirka: ,,Dělám to zadarmo a za svou pravdou si pokaždé stojím, na takovou pomoc se pak mohu vyprdnout"

Zápas začal minutou ticha pro známého Zbynďu Šturma staršího, trenéra a bývalého hráče Dvora, Třemešné a Kocbeře, který nás nedávno nečekaně opustil, i tato minuta ticha před začátkem utkání byla dá se říct pro všechny co nás opustili. Všem přejeme upřímnou soustrast. 

Náš tým nastoupil v okleštěné sestavě, i když tým nyní čítá seznam 29 hráčů, tak do dnes jsme některé neviděli ještě od začátku června, ale ty snad uvidíme v sobotu 12.6. Do toho nemohl nastoupit po alergické reakci Čambus, nemocen je Filda, Hlavas, nemohl Holy, kvůli neodkladným domácím pracím nemohl Erik, z minula je zraněn Krakorix a Honza Szamku, stále mimo hru Žák, v zápase si obnovil zranění Tichas, a do toho další hráči oznámili a zažádali o přestup blíže k domovu. Některá zranění dokonce budou určitě třeba léčit do konce tohoto poháru, a snad ne déle. Jen toto znamená - 10 hráčů :O

Nedá se svítit, naštěstí to bereme jako přípravu, proto střídání hokejovým způsobem nám dovoluje stále hrát. Pač v poli pak vydrží i brankáři :D

Jak je známo, zápasy s Třemešnou jsou vždy malým derby a i když se většina znají, tak nevypuštěných soubojů je nespočet. Sice my jsme byli první kdo dali gól soupeři po uniku Lukáše Andrleho po straně a díky jeho důrazu a ostré střele do vápna, kterou si srazil do své branky Péťa Kissu. Přesto soupeř odjíždí domů se třemi body, ale utkání by spíše slušela ta remíza, obzvláště, když své týmy hodně-krát podrželi oba brankáři svými zákroky. 

Škoda, že jsme na toto utkání nemohli být kompletnější a tak budeme doufat, že nám vyjde odveta 16.6. v Třemešné a přivezeme ty tři body zas do Vítězné .-)