VE SVÁTEK PŘIVEZLA MLADŠÍ PŘÍPRAVKA PO PĚKNÉM SOUBOJI Z HOSTINNÉHO ZE DVOU ZÁPASŮ 3.BODY

02.05.2019

Na zápas do Hostinného jsme zajížděli ve svátek 1.5.

Ač jsme se báli počasí tak nám vyšlo hezky a na pěkném trávníku jsem si mohli zahrát pěknou hru.

Na zápas jsme nominovali jako vždy všechny z mladší přípravky a Lukáše Pejchu z MINI, ale dnes krom Jirky Hudoka a Eliáše s Erikem Přiklopilem, tito hráči jsme přeřadili do starší přípravky, kde budou moci více zlepšovat, ale budeme rádi, když nám vždy v nouzi pomůžou.

Což tak na konec bylo, pač Hostinné na nás bylo dobře připravené a v úvodu jsem prohrávali, a tak když bratři Přiklopilovi přijeli se na nás podívat a Eliáš měl v ruce i kopačky, tak proč by si nezahráli, když chtějí. Přeci jim bránit určitě nebudeme .-)

Hostinné začalo hned aktivněji a vytvářelo si hezké gólové akce a zaslouženě vedlo a první zápas i vyhrálo.

Druhý zápas už jsme vyrovnali a i my v obou zápasech tvořili hezké akce, které končili gólem, hlavně dnes nasazení bylo na jaře asi druhé nejlepší od našich Sokolíků a tak jsem zaslouženě druhý zápas vyhráli.

Dnes zaslouží pochvalu všichni i přes prohru v první zápase se mi ta hra od naši líbila.

PS: Lukáš Lehký dnes 2 branky, to budou mít rodiče drahé, jakož to zápisné :)

(horní řada vlevo: Ondra Čubič, Štěpán Jaroš, Erik a Eliáš Přiklopilovi, Lukáš Lehký, Adam Mitták a trenér Jakub Daniel, dolní řada vlevo: Kuba Hlavatý, Maty Jirousek, Kuba, Kamil Obst, Michal Radiměřský, Jindra Žaba, ležící vlevo: Alex Daniel, Valča Žabová, Andrejka Hlavatá.)

Nyní čeká mladší přípravku zápas v sobotu 4.4. od 10hod. v Lánově, kde se utká i s Trutnovem B

POZVÁNKA NA 11.ROČNÍK HUŤÁK CUP 2019