VÍKEND ZAČALA MLADŠÍ PŘÍPRAVKA, PŘIVEZLA VŠECHNY BODY Z LÁNOVA

06.05.2019

V sobotu 4.5. jsme zajížděli do Lánova, kde jsme se báli hlavně počasí, ale vše vyšlo na 1 .-)

První zápas jsme nastoupili proti šikovnému MFK Trutnov B, který je složen převážně z hráčů ročníku 2012, ač výsledek vypadá jednoznačně, tak zápas nebyl tak jednoduchý. Přesto jsme zaslouženě vyhráli, hra sice ještě nebyla tak optimální, dělali jsme chyby v rozehrávce, napadání i přihrávkách, ale naštěstí jsme se dobře trefovali.

MFK Trutnov B - Sokol Vítězná 3:11

Hned po té jsme se ve druhém zápase utkali s domácím Lánovem, kde jsme čekali úplně jiný zápas, což tak bylo.

Ale v tom to zápase jsme hráli už daleko lépe, možná jedno z dalších lepších utkání jara.

Napadání bylo včasné, snažili jsme se kombinovat i přes to, že šikovný soupeř s námi držel tempo, ale my dobře bránili a opět jsme se dobře trefovali, takže po takovém zápase pěkné završení turnaje.

Lánov - Sokol Vítězná 4:14

( 225 VSTŘELENÝCH BRANEK!!!)

Lukáš Lehký a jeho rodiče splnili vše, za gól přinesli něco dobrého :) Výhry jsme oslavili ještě v Lánově :)

Nyní čeká mladší přípravku trénink v pondělí 6.5. od 17:30 hod. a ve středu 8.5. hraje doma od 9:00 hod. dvoj zápas s M.Svatoňovicema, pak v sobotu 11.5. od 9:00 hod. přivítají na našem hřišti Dvůr A a Trutnov B.