VŠECHNY BODY ZŮSTALI DOMA, TREFIL SE NOVIC MÍRA VEBER, TENTOKRÁT JSME DOHRÁVALI V DESETI

29.04.2019

Bez dvou opor obraného pilíře kapitána Robina Vrbaty a Filipa Kňourka, kteří dostali z Rudníka jednozápasovou stopku jsme se pustili do souboje na našem hřišti s týmem MFK Trutnov ,,C".

Zápas začal dobře, počasí přálo a bylo si co dát dobrého :)

Do 15 minuty to bylo 4:1 na šance a v poté se po pěkné akci trefil Vojta Vladeka 1:0.

37 minuta na vápně nejdříve hezky sklepává Míra Veber míč Patrikovi Černotovi, který ještě v zakončení neproměňuje, páč mu šanci vytěsňuje ještě gólman hostí, ale z následného rohu a po trmě vrmě na brankové čáře dotláčí míč Tomáš Krákora do branky 2:0.

V poslední minutě poločasu ukončuje poločas dobře hrající novic v útoku Míra Veber gólem na 3:0. (to máš za flašku jakož to zápisné za první gól v týmu :)

Do druhého poločasu trenér Andrle neudělal zatím změnu a tak ještě před začátkem jsme mohli popřát našemu Jardovi.

Pak už v 52 minutě dlouhý aut od Tomáše Krákory propadá až na nohu Martina Plcha, který se hezky orientuje v vápně a uklízí k tyči na konečných 4:0.

Bohužel ke konci se hra ještě trochu dramatizuje, když předčasně jde do sprch přísně vyloučený Dan Tichovský, ale my i v 10 umíme hrát a tak si ještě i vytváříme šance, ale výsledek zůstal nezměněn a můžeme jít slavit zasloužené vítězství a Jardovi narozeniny.

A jako vždy když naši kluci válí na našem hřišti, tak kluci od Vaťáku nemohou chybět .-)

Sokol Vítězná - MFK Trutnov C 4:0 (3:0)

Branky: Vladeka, Krákora, Veber, Plch.

Rozhodčí: Tandler, Pracný, Pohořelý (N).

ŽK: 2:1.

ČK: 1:0 (Tichovský).

Diváků: 35.

V zápase jsme byly lepší, zaslouženě vyhráli, bohužel kaňkou jsou neproměněné další šance a další červená karta, která byla přísná a za stavu 4:0 zbytečná, a když už se soupeř dostal do šance, tak to zastavoval dnes s přehledem Martin Hlavatý a nebo v brance Tomáš Kareš, který si připisuje čisté konto.

Nyní čeká muže ve středu 1.5. ve svátek zápas v Hajnici od 17:00h., kde se nebudou určitě prát jen se soupeřem, ale hlavně jako všichni s jejich ,,hřištěm", pak nás čeká v sobotu 4.5. od 17:00h. zápas v Podhůří.

Oba týmy jsou nevyzpytatelný, ale pokud budeme hrát svou hru, běhat a proměňovat aspoň 1/3 šancí, tak nevidím důvod aby jsme nebodovali .-)

Tak doufáme, že nás v tom nenecháte a pojedete nás podpořit, budeme to potřebovat .-)