Z BUKŮ PŘIJELI MUŽI S POTUPNOU PROHROU 1:7

28.05.2019

FC Mladé Buky - Sokol Vítězná 7:1 (5:1)

Branky: Štěpánek 3, Ruml, Klossovski, Csámpay, Kancok - Kobrýn.

Rozhodčí: Lebeda.

ŽK: 1:2.

Diváků: 30.

Do Mladých Buků přijela 3. Vítězná a to, že nepůjde o nudný zápas bylo jasné hned v 7. minutě, kdy už na ukazateli svítilo skóre 3:1. Nejprve skóroval Štěpánek po přihrávce od Rumla, o minutu později skóroval za hosty po rohovém kopu Kobrýn. O další minutu později pak ztečoval hlavou Tůmovu střelu do hostující brány Ruml. Poté se hra až do 24. minuty uklidnila, v tu dobu vysunul Ruml do samostatného nájezdu Štěpánka a ten suverénně zvýšil na 3:1. Hosté v tu chvíli zabrali a dokázali zahodit místy až neuvěřitelné šance, buď jim v tom zabránil dnes skvělý Vataha a nebo branková konstrukce. A tak opět trestali mladobučtí, Tůma vyvezl míč a předložil ho Klossovskému, který pěknou ranou z 25 metrů zvyšoval už na 4:1. Hned o 2 minuty později zafungovala opět spolupráce po ose Ruml - Štěpánek a druhý jmenovaný mohl slavit hattrick. V závěru poločasu ještě podtrhl hostující zmar Vrbata, který neproměnil pokutový kop. V druhém poločase hosté ubrali a začali se spíše soustředit, aby nedostali ještě více branek. To se jim však také nepovedlo, v 53. minutě vrátil Kancok Rumlův roh na malé vápno a tam si ho našel Jirka Csámpai, který tak zaznamenal 3.branku ve svém 3. jarním utkání. O 10 minut později si ještě našel ve vápně Sucháňův centr Kancok a opravil stav na konečných 7:1. Poté se utkání spíše dohrávalo. Nutno podotknout, že výsledek je pro hosty až krutý, domácí vítězství je však naprosto zasloužené.

zdroj: https://ofstrutnov.com/clanky/vysledky-vikendovych-utkani-25-26-5-2019

Nyní čeká muže trénink ve čtvrtek od 18h., který byl přesunut kvůli dešti z úterka a v sobotu 1.6. od 17h. přivítají na svém hřišti lídra soutěže Baník Žacléř, tak snad se jim podaří překvapení a napravení reputace z Buků.

(Prohra s týme na 10.místě znamená ne jen vysokou prohru, když chybělo hned několik hráčů, ale také propad v tabulce na 4.místo. Ke všemu do konce sezóny čeká muže již jen 3 utkání, kde v sobotu nyní přivítají lídra tabulky Baník Žacléř, který v sezóně ještě neprohrál, pak zajíždí na horkou půdu do Jánský Lázní, kde to bude také těžké, Jánské na jaře docela sbírají body a jsou již na 8 místě, poslední zápas odehrajeme doma s Volanovem, který je již hned za námi a ztrátou pouze 2 bodů na nás. Pokud by při troše štěstí muži posbírali 9.bodů a soupeři nad nimi klopýtli, tak skončí na 2 nebo 3.místě, ale opačně kdyby vše prohráli tak se mohou i propadnout až na 8.místo, byla by to škoda, ale vše je jen v rukou mužů, jak k zápasu přistoupí a trochu o tom štěstíčka, tak jim držme pěstičky .-)