ZÁPASY S TÝMY ZE SPODNÍCH ČÁSTÍ TABULKY JSOU VŽDY ,,NEJHORŠÍ", COŽ SE POTVRDILO, NAŠTĚSTÍ FOTBAL VYHRÁL NAD SIMULACÍ

15.04.2019

V počasí, které přišlo na víkend nejvíce asi nepřálo mužům, když ne jen byla pěkná zima, ale přišel snad už naposledy i sníh. A proto že hřiště bylo tvrdší a nepřijímalo hned vodu, tak se někteří naši hráči klouzali jak na bruslích.

Nezačali jsme špatně, vždy když jsme běhali, tak soupeř se nedostal na míč a bylo jen otázkou, kdy a kolik branek vstřelíme, ale bohužel naše ,,pušky" byly špatně seřízené a nasazení nám nevydrželo po celé utkání.

Soupeř asi ze 4 nebo 5 šancí co měl za celý zápas využil naštěstí jen 2. Jednou, když za záchranou brzdu nešťastně sáhl kapitán Robin Robek, kdy sice dobře reagoval na míč a na zaběhnuté hráče soupeře, ale pak v ,,údajném" faulu soupeř padá na zem a křičí, což rozhodčí Prokop neváhá a píská penaltu, kterou proměňují. Jen hráč sám, ale musí vědět, zda to byl tak hrozný faul, 0:1.

Naštěstí se nám podařilo po pěkné rychlé kombinaci vyrovnat, kde na konci byl Lukáš Andrle 1:1.

Ve druhém poločase se konečně po několika šancích prosadil i David Vrbata 2:1.

A to nemluvě, že před tím to gólem Lukáš Andrle lobuje hlavou brankáře, míč se od vrchní brankové konstrukce odráží do branky a ven, ale k údivu všech rozhodčí branku neuznává a hra pokračuje dál, i golman hostí to musel vidět, ale nepřiznal to, ač pomezní branku signalizoval.

Bohužel Svatik Robku, který nejdříve v prvním poločase zachránil náš tým před gólem soupeře, tak si ve druhém poločase vybral svou slabší chvilku, kdy se snažil pohlídat míč do autu, ale soupeř byl tak dotěrný, že ho obral a míč uklidil na přední tyč.

Mezi tím a koncem se udál film, kde soupeř padal na zem jak hrušky ze stromu, do toho se mu nechtělo moc vstávat a nebo něco rychle rozehrát, což se nelíbilo ani divákům, ani nám a natož rozhodčímu, který v posledních minutách již po několika upozornění už nelenil a brankáři hostí odpískal na velkém vápně zdržování hry a nepřímý kop na jejich branku. Do rozehraného míče se opřel Martin Hlavatý, který po zemi míč uklidil do branky a tak zcela zaslouženě vyhrál fotbal nad simulací 3:2.

Sokol Vítězná - TJ Lánov 3:2 (1:1)

Branky: Andrle, Vrbata D., Hlavatý - Tringela (pen.), Havránek.

Rozhodčí: Prokop.

ŽK: 1:2.

Diváků: 50.

Hosté se v zápase již v 10 min dostali do vedení když proměnili pokutový kop , domácí poté dlouho bezúspěšně dobývali hostující branku, až ve 35 min se jim podařilo vyrovnat na 1:1.

Ve druhém poločase domácí ještě více přitlačili hosté do defenzívy a zaslouženě se dostali v 50 min do vedení 2:1. Hostům se ale přeci jenom po individuální akci podařilo v 63 min vyrovnat na 2:2. Tento stav i přes veškerou snahu domácích vydržel až do posledních vteřin zápasu, kdy domácí v nastaveném čase v 94 min po nepřímém kopu odpískaném za zdržování hostujícího gólmana, vstřelili vítěznou branku na 3:2

Předseda týmu, Jaroslav Kejzar

zdroj: https://ofstrutnov.com/clanky/vysledky-vikendovych-utkani-13-14-4-2019

Nyní je čeká v úterý 16.4. od 18:00 hod. trénink a v sobotu 20.4. zajíždí do Rudníka, kde se od 17:00 hod. pokusí stáhnout jejich náskok.

TJ Rudník 2.místo 37.bodů.

Sokol Vítězná 3.místo 32.bodů.

Rudník hrál na jaře tři zápasy a z toho: 1 výhra a 2 prohry se skóre 9:6 a 4.body.

Rudník - Lánov 7:2

Podhůří - Rudník 2:2 (2:1p)

Trutnov C - Rudník 2:0

Takže pokud na soupeře naskočíme hned od začátku dobrým nasazením a padnou nám tam finální šance, tak by jsme mohli jejich náskok stáhnout na rozdíl 2.bodů. Určitě to nebude lehké, ale ne nemožné. Jen zodpovědný přístup nám dopřeje tížených 3.bodů .-)