SOUPISKA 2017/2018

 

SEZONA 2017/2018

VEDENÍ KLUBU:

MANAŽER a VEDOUCÍ:    HAUSER - Pavel

MANAŽER:                     MENCL - Jan

PŘEDSEDA:                    KEJZAR - Jaroslav

TRENÉR:                        ANDRLE - Petr

POKLADNÍK:                  ERBEN - Vlastimil

HLAVNÍ POŘADATEL:      POHOŘELÝ - Jirka st.

STRÁNKY:                      MAREL - Jan

ZDRAVOTNICE:              ČECHOVIČOVÁ - Štěpánka

KLUBOVNA:                   PETR PŘIKLOPIL

 

HRÁČI:

1) ANDRLE Lukáš

2) BELGOUTHI SABER

3) ČECHOVIČ Lukáš

4) ČRNOTA Patrik

5) DANIEL Jakub

6) HLAVATÝ Martin

7) KOBRÝN Jiří

8) KŇOUREK Filip

9) KRACÍK David

10) KRÁKORA Tomáš

11) KŘÍŽ Vladislav

12) PIVOŇKA Erik

13) PLCH Martin 

14) ŠPŮR Josef

15) TICHOVSKÝ Daniel

16) ULRYCH Viliam

17) VRBATA David

18) VRBATA Robin

19) ROBEK Svatopluk

20) ROBEK Vítězslav


 

NA TELEFONU:

ČECHOVIČ Patrik

ČERNOTA Jan

HUDOK Adam

JEŽEK Petr

JEŽEK Tomáš

KALOUS Lukáš

KAREŠ Tomáš

KLUST Matěj

PÁCALT Jaroslav

POHOŘELÝ Jiří

TICHOVSKÝ Marek

VONDROUŠ Jan                            


ODCHOD:

NAŠTICKÝ Lubomír (návrat do domoviny)

PACÁK Ondřej (návrat na Mostek)

POLOPRUDSKÝ Ondřej (odchod do B.Třemešné)

VOJTÍŠEK Miroslav (odchod na Mostek) 

 

SEZONA 2016/2017

VEDENÍ KLUBU:

MANAŽER a VEDOUCÍ:    HAUSER - Pavel

MANAŽER:                      MENCL - Jan

PŘEDSEDA:                    KEJZAR - Jaroslav

TRENÉR:                        ANDRLE - Petr

POKLADNÍK:                  ERBEN - Vlastimil

HLAVNÍ POŘADATEL:      POHOŘELÝ - Jirka st.

STRÁNKY:                      MAREL - Jan

ZDRAVOTNICE:              ČECHOVIČOVÁ - Štěpánka

KLUBOVNA:                   PETR A LUCKA PŘIKLOPILOVI (jaro)/                                          

                                        ROMAN TLACHAČ (podzim)

 

HRÁČI:

1) ANDRLE Lukáš

2) ČECHOVIČ Lukáš

3) ČRNOTA Patrik

4) DANIEL Jakub - FK Mostek

5) HLAVATÝ Martin

6) HUDOK Adam - Kuks

7) JEZEK Petr

8) JEŽEK Tomáš

9) KALOUS Lukáš

10) KAREŠ Tomáš - FC Libotov

11) KLUST Matěj - TJ Dvůr Králové

12) KŇOUREK Filip - L.Bělohrad

13) KRACÍK David - FK Mostek

14) KRÁKORA Tomáš - z TJ Dvůr Králové

15) KŘÍŽ Vladislav - FK Mostek

16) PACÁK Ondřej - FK Mostek

17) PÁCALT Jaroslav

18) PIVOŇKA Erik - L.Bělohrad

19) PLCH Martin - FK Mostek

20) POLOPRUDSKÝ Ondřej

21) ŠPŮR Josef

22) TICHOVSKÝ Daniel - TJ Dvůr Králové

23) TICHOVSKÝ Marek

25) ULRICH Viliam - TJ Dvůr Králové

26) VOJTÍŠEK Miroslav - Kocbeře

27) VONDROUŠ Jan

28) VRBATA David - L.Bělohrad

29) VRBATA Robin - L.Bělohrad 

30) ROBEK Vítězslav

 

UKONČILI:

ČECHOVIČ Patrik

POHOŘELÝ Jiří

 

 

SEZONA 2015/2016

VEDENÍ KLUBU:

MANAŽER a VEDOUCÍ: HAUSER - Pavel

MANAŽER:                  MENCL - Jan

PŘEDSEDA:                KEJZAR - Jaroslav

TRENÉR:                    ČERNOTA - Jan

TRENÉR:                    ANDRLE - Petr

POKLADNÍK:               ERBEN - Vlastimil

STRÁNKY:                  MAREL - Jan

ZDRAVOTNICE:          ČECHOVIČOVÁ - Štěpánka

KANTÝNA:                  ZDENČA A VOJTA

 

BRANKÁŘI:

1.) DANIEL - Jakub - hostování z FK Mostek do 30.6.2016

2.) MENCL - Jan

 

HRÁČI:

3.) ANDRLE - Lukáš - návrat 1.1.2016 z hostování z SK Miletín (1.A.tř. muži)

4.) ČECHOVIČ - Lukáš

5.) ČECHOVIČ - Patrik

6.) ČERNOTA - Patrik

7.) HLAVATÝ - Martin (Neukázal se ještě na tréninku, ?)

8.) JEŽEK - Tomáš

9.) KALOUS - Lukáš

10.) KŇOUREK - Filip - hostování z TJ Lázně Bělohrad do 30.6.2016

11.) KRÁKORA - Tomáš - hostování z TJ Dvůr do 30.6.2016

12.) PACÁK - Ondřej - hostování z FK Mostek do 30.6.2016

13.) PIVOŇKA - Erik - hostování z TJ Lázně Bělohrad do 30.6.2016

14.) POLOPRUDSKÝ - Ondřej

 

15.) ROBEK - Vítezslav

 

16.) TICHOVSKÝ Daniel - hostování z TJ Dvůr Kr.n.L do 30.6.2016

17.) VLADEKA - Vojtěch - návrat 1.1.2016 z hostování z FK Jaroměř (Divize C muži)

18.) VOJTÍŠEK - Miroslav - hostování z Jiskra Kocbeř do 30.6.2016

19.) ZNAMENÁČEK - Patrik

 

NEVÍ SE JAK S NIMI MŮŽEME POČÍTAT:

 

20.) JEŽEK - Petr

 

21.) NAŠTICKÝ - Lubomír - (momentálně na Slovenksu)

 

22.) NGUYEN VAN TU - Michal - (nezvěstný)

23.) PÁCALT - Jaroslav

 

24.) POHOŘELÍ - Jiří

 

25.) SOBOTKA - Michal - hostování z TJ Dvůr Kr.n.L do 30.6.2016

 

26.) ŠOUREK - Pavel

 

27.) VČELIŠ - Miroslav

 

28.) VOHNOUT Tomáš - hostování z Jiskra Kuks do 30.6.2016 (NEMÁ ZAPLACENÝ FAČR)

 

 

 

 

 

 

 

UKONČILI HOSTOVÁNÍ:

JAKL - Aleš - hostování z Jiskra Kuks

KOTOPULOS - Michal hostování z Chotěvic

MENCL - Tomáš - hostování z Bílé Třemešné

VOHNOUT - Jiří - hostování z Jiskra Kuks