SEZONA 2017/2018

JARO 2018

 

1.PŘÁTELÁK - 4.2. - od 14:00 h. - DOLNÍ KALNÁ - (učastník B.třídy) na UMT v NOVÁ PAKA - 2:0 (1:0)

2.PŘÁTELÁK - 4.3. - od 17:00 h. - STARÉ BUKY (účastník B.třídy) na UMT v TRUTNOVĚ - 5:0 (1:0)

 

MISTRÁKY

1.neděle 25.3.2018 od 16h - Sokol (hřiště UMT TRUTNOV) - Volanov 1:2 (0:1) - diváků 50 (DOHRÁVKA Z PODZIMA)

 

2.neděle 23.5. od 17:30h - M.Svatoňovice - Sokol - : (:) - diváků

3.sobota 7.4. od 16:30h - Sokol - Jánské Lázně - 2:0 (0:0) - diváků 40

4.neděle 15.4. od 17h - Hajnice - Sokol - 1:0 (0:0) - diváků 150

5.sobota 21.4. od 17h - Sokol - Mostek - 0:0 (0:0) p2:1 - diváků 80

6.sobota 28.4. od 17h - Podhůří - Sokol - : (:) - diváků

7.úterý 1.5. od 17h - Sokol - Rtyně - : (:) - diváků

8.sobota 5.5. od 17h - Sokol - Trutnov C - : (:) - diváků

9.sobota 12.5. od 17h - Strážné - Sokol - : (:) - diváků

10.sobota 19.5. od 17h - Sokol - Vrchlabí B - : (:) - diváků

11.sobota 26.5. od 17h - Volanov - Sokol - : (:) - diváků

12.sobota 2.6. od 17h - Sokol - Poříčí - : (:) - diváků

13.sobota 9.6. od 17h - Sokol - Bohuslavice - : (:) - diváků

14.sobota 16.6. od 17h - Žacléř - Sokol - : (:) - diváků

 

 

PODZIM 2017

1.PŘÁTELÁK - DOLNÍ KALNÁ ,,A" - SOKOL 2:5 (2:0)

 

MISTRÁKY

1.sobota 19.8. od 17h - Sokol - Baník Žacléř 1:0 (3:2) - diváků 50

2.sobota 26.8. od 17h - Baník Rtyně - Sokol  4:1  (1:0) - diváků 60

3.sobota 2.9. od 17h - Sokol - M.Svatoňovice  6:0  (1:0) - diváků 40

4.sobota 9.9. od 17h - Jánské Lázně - Sokol  2:2  (2:1) (3:1p) - diváků 50

5.sobota 16.9. od 17h - Sokol - Hajnice 8:0 (2:0) - diváků 51

6.sobota 23.9. od 16:30h - Mostek - Sokol 0:5 (0:2) - diváků 50

7.čtvrtek 28.9. od 16:30h - Bohuslavice - Sokol 0:6 (0:2) - diváků 32

8.sobota 30.9. od 16:30h - Sokol - Podhůří 1:0 (1:0) - diváků 100

9.sobota 7.10. od 16:00h - Trutnov C - Sokol 0:4 (0:3) - diváků 30

10.sobota 14.10. od 16:00h - Sokol - Strážné 3:3 (1:2) (2:1p)- diváků 52

11.sobota 21.10. od 15:30h - Vrchlabí - Sokol 2:0 (1:0) - diváků 105

13.sobota 4.11. od 14:00h - Poříčí - Sokol 1:4 (1:3) - diváků 50

 

 

JARO 2017

PŘÁTELÁKY:

1) 11.2.2017 SOBOTA - 12:00 hod - JIČÍN - UMT JIČÍN - 1:1 (1:1)

2) 26.2.2017 NEDĚLE - 14:00 hod - STARÁ PAKA - UMT NOVÁ PAKA 0:2 (0:2)

3) 19.3.2017 NEDĚLE - 17:00 hod - SK JÁNSKÉ LÁZNĚ - UMT TRUTNOV 0:3 (0:0)

 

MISTRÁKY:

1) 1/4 - SO - 16:00 - VÍTĚZNÁ - BOHUSLAVICE - 4:0 ( 2:0 )

2) 9/4 - NE - 13:00 - KUKS - VÍTĚZNÁ - 0:4 ( 0:2 )

3) 15/4 - SO - 17:00 - VÍTĚZNÁ - PODHŮŘÍ - 6:0  ( 1:0 )

4) 22/4 - SO - 17:00 - VÍTĚZNÁ - JÁNSKÉ LÁZNĚ - 4:2 ( 2:2 )

5) 29/4 - SO - 17:00 - MOSTEK - VÍTĚZNÁ - 2:2 ( 2:1 )

6) 7/5 - NE - 17:00 - VRCHLABÍ - VÍTĚZNÁ - 1:2 ( 1:2 )

7) 13/5 - SO - 17:00 - VÍTĚZNÁ - ŽACLÉŘ - 3:1 ( 0:1 )

8) 20/5 - SO - 17:00 - STARÉ BUKY - VÍTĚZNÁ - 5:2 ( 4:1 )

9) 27/5 - SO - 17:00 - VÍTĚZNÁ - STRÁŽNÉ - 3:6 ( 0:3 )

10) 3/6 - SO - 17:00 - RTYNĚ - VÍTĚZNÁ - 4:1 ( 1:1 )

11) 10/6 - SO - 17:00 - VÍTĚZNÁ - MLADÉ BUKY - 0:0 ( 1:2 )

12) 17/6 - SO - 17:00 - POŘÍČÍ - VÍTĚZNÁ - 1:3 ( 0:1 )

 

 

PODZIM 2016

PŘÁTELÁKY:

1. 6/8 - SO - VÍTĚZNÁ - JESENICE - ČAS BUDE UPŘESNĚN

2. 7/8 - NE - D.KALNÁ - SOKOL - 5:3 (4:3)

 

MISTRÁKY:

1. 13/8 - SO - 17:00 hod - VÍTĚZNÁ - B.TŘEMEŠNÁ ,,B" 0:1 (0:0)

2. 20/8 - SO - 17:00 hod - BOHUSLAVICE - VÍTĚZNÁ 1:0 (1:4)

3. 27/8 - SO - 17:00 hod - VÍTĚZNÁ - KUKS 3:0 (1:0)

4. 3/9 - SO - 17:00 hod - PODHŮŘÍ - VÍTĚZNÁ 2:2 (1:1) 3:2 penalty

5. 10/9 - SO - 17:00 hod - VÍTĚZNÁ - MOSTEK 4:0 (1:0)

6. 17/9 - SO - 17:00 hod - JÁNSKÉ LÁZNĚ - VÍTĚZNÁ 5:1 (3:0)

7. 24/9 - SO - 16:30 hod - VÍTĚZNÁ - VRCHLABÍ 3:4 (0:2)

14. 28/9 - ST - 16:30 hod - B.TŘEMEŠNÁ ,,B" - VÍTĚZNÁ 1:1 (1:1) 1:2p

8. 1/10 - SO - 16:30 hod - ŽACLÉŘ - VÍTĚZNÁ 3:2 (1:1)

9. 8/10 - SO - 16:00 hod - VÍTĚZNÁ - ST.BUKY 2:1 (2:1)

10. 15/10 - SO - 16:00 hod - STRÁŽNÉ - VÍTĚZNÁ 1:2 (1:2)

11. 22/10 - SO - 15:30 hod - VÍTĚZNÁ - RTYNĚ 7:1 (4:1)

12. 29/10 - SO - 14:30 hod - ML.BUKY - VÍTĚZNÁ 1:3 (0:2)

13. 5/11 - SO - 14:00 hod - VÍTĚZNÁ - POŘÍČÍ 3:1 (2:1)