2 naši borci v sestavě kola! HLASUJTE

SESTAVA KOLA - 20.kolo Královéhradecký  ' Trutnov ' Okresní přebor , 2014-2015

Datum kola: 02.05.2015

Další hlasování o nejlepšího borce je tu. Jakou jedenáctku přineslo 20. kolo okresního přeboru?

V brance již podruhé brankář horalů z Janských Lázní Bernasinsky. Jasně ukazuje, v jaké formě v současnosti chytá a je jední z tahounů svého mužstva.

Ještě jeden borec z Janských Lázní se vešel do sestavy kola. Je to navrátilec Jaroslav Mihálik. Tento stoper zařídil svou brankou alespoň bod za remízu 2:2. Právě on s brankářem Bernasinskym byli tahouny Jánek v tomto kole.

Nominaci si za svůj standartně kvalitní výkon vysloužil také ofenzivní bek z Kunčic David Jeřábek.

Olexand Lashchuk. Obránce, který zařídil svou brankou pro tápaící Mostek alespoň bod ze Strážného.

Podruhé v řadě si nominaci vysloužil Vítězslav Prouza. Dorostenec Baníku Rtyně se trefil podruhé zasebou a ukazje ohromný talent.

Lukáš Andrle a Vítězslav Robek znovu ukázali, jak důležití společně jsou pro svojí Vítěznou. Nic na tom nezměnilo ani Robkovo stažení do záložní řady. Výsledek 7:2, ve kterém se společně postarali o 5 branek je více než výmluvný.

Milan Půlpán. Světlá výjimka Lánovského týmu, který se více a více propadá do mizérie.

Miroslav Janas, Vojtěch Hulík a Jan Prokop. Všichni tito borci stříleli a připravovali branky svých týmů. Ostatně mají to v popisu práce. Bohužel pro Janase jeho snaha body nepřinesla.

Hlasuj pro hráče kola!

Pro hráče kola můžeš hlasovat jednou za hodinu. Dej hlas svému favoritovi a pomoz mu stát se hráčem kola!

D. Bernasinskí
D. Jeřábek
J. Mihálik
O. Lashchuk
V. Prouza
L. Andrle
M. Půlpán
V. Robek
M. Janas
J. Prokop
V. Hulík
    Hlasovat pro hráče můžete od 04.05.2015 12:00 do 05.05.2015 23:59

Hlasování běží!

Hlasujte pro svého favorita! Hlas mu můžete dát každou hodinu a to až do úterní půlnoci!

HLASUJTE V ODKAZU! https://www.fotbalunas.cz/sestava-kola/294/sestava-kola-20-kolo-kralovehradecky-trutnov-okresni-prebor-2014-2015/