2. PŘÁTELÁK SK MILETÍN vs. SOKOL

SK Miletín

Sestava: Richter - Nosek, Machačka, Krušina, Novotný - Bartoníček, Němeček, Krátký, Vladeka - Ročín, Urban
Střídání: Jukl, Kněžourek, Kulina

Branky: Němeček 2, Jukl, Kulina, Novotný

SOKOL Vítězná

Sestava: Daniel - Čechovič L., Tichovský, Gábor, Černota P. - Plch, Robek, Pivoňka, Krákora - Belák, Andrle L.

Střídání: NEBYLO MOŽNÉ, PAČ NÁS ODJELO 11 HRÁČŮ

Branky: Plch

SK Miletín vs. Sokol

5:1 (2:0)

Hrát se soupeřem z A třídy v 11. Proč ne, ale jet natěšený na zápas a na srazu se dovědět, že se na
některé spoluhráče nemůžete spolehnout a nechají vás v tom, tak odjíždíte se znechuceným pocitem.

Nebudu jmenovat, každý ať si sáhne sám na své srdíčko. Zajisté jsou tací, kteří opravdu nemohli a nahlásili to alespoň i za včas.

Tréninky se mění již minimálně, jsou v téměř stejném termínu a rozpis zápasů je na webu.

Nazval bych to, 11 statečných, kteří dostáli uznání trenéru a i mezi sebou.

Zápas začal opatrnějšího rázu, hra bylo vyrovnaná. Za soupeře nastoupil náš Vojta Vladeka, který se bohužel v
2.pločase zranil. Soupeř udeřil z rohu, když Daniel byl pozdě u zadní tyče 1:0.

My jsme zbraně nesložili, ale nedáš dostaneš, a tak góly proměňoval v první poločase jen soupeř. Když Andrle nastřelil asi 2x břevno, párkrát minul a Robek nastřelil myslím také 2x břevno a ani jeho parádní nůžky v jeho nejlepších letech neskončili gólem, mnoho dalších šancí bylo němých a troufnu si říct, že jich bylo víc než soupeře. Poločas zůstal 2:0, když ještě Daniel odčinil svůj první rest zázračným zákrokem na střelu letící z půlky, stojíc v tu chvíli na penaltě, ani neví jak při couvání rukou metr před prázdnou brankou míč vytěsnil vedle branky.

Důležité bylo také se nezranit a na oddych nebyl čas, což soupeř mohl střídat o ,,sto-šet".

Druhý poločas začal pod taktovkou Sokola, ale opět tutové šance zůstali němé nebo se netrefila prázdná branka.Škoda, a zas jen škoda. Soupeř byl až zaskočen, ale postupem času se hra vyrovnala a soupeř se dostal i k zakončení, a ano 3 gól pokud se nemýlím byl
opět z rohu, když se naopak nedostal zas včas Daniel na přední tyč. Nic se nevzdávalo, a po jedné z pěkných akci kdy po levé straně poslal po lajně za beky míč Kuba Gábor na Martina Plcha a ten se prodral do vápna, narazil si s Andrlem a míč zakončil na zadní tyč, a tím jsme se dočkali alespoň čestného gólu za snahu.

Bohužel zápas od 10 minuty těžce dohrával Lukáš Čechovič, rozedřený do krve byl snad každý, ale nejvíc asi Tichovský, bohužel to nebylo vše a v týdnu ho asi neuvidíme snad jen na úterním tréninku.

Nikdo by se nemohl divit kdyby zápas skončil i 5:5, soupeř ale přišel levně ke 3 gólům a hlavně proměnil z minima maximum. Výsledek je krutý za poměr šancí a snahu. Kdo ví, kdyby jsme měli 2-3 hráče také na střídání, jaký by byl průběh hry.

I tak hráči zaslouží velkou pochvalu!