2. ZÁPAS SE STARÝMA BUKAMA

2 . zápas jsme po dohodě se soupeřem odehráli v pátek doma místo soboty ve Starých Bukach.


Začátek zápasu nám nevyšel, po faulu na kraji velkého vápna z TK starobučtí dali na 1:0 , a dá se říct, že to bylo jen jedna z těch mála šancí, které využili. Za to my jsme se docela často dostávali před branku soupeře a ne a ne se ale dostat k dobrému zakončení. Hlavně když měl Pacák dvě dobré příležitosti, tak jsme šli do kabin sice s mankem, ale více nás převládal pocit, že na soupeře máme.

 

Podle toho druhý poločas začal, soupeře jsme téměř k ničemu nepustili a dostával se s těží do hry. Vše vyústilo ve vyrovnání a premiérovou branku na 1:1 novicem Danem Tichovským v 59"!

Bohužel, čas utíkal a další šance už nebyli proměněny a chuť dát soupeři byla tak velká, že jsme otevřeli postupně hru víc a víc a soupeř s rozhodčím čekal na naše chyby a to se jim bohužel vyplatilo. Po faulu opět na kraji velkého vápna Němeček hezkou, ale i lacinou střelou opět zvýšil v 63" na 1:2. Následně se naše hra ze začátku druhé půle vytratila a soupeř ještě dvakrát lacině zvýšil skóre na konečných 1:4, který jsme si za 90" podle mne nezasloužili.

 

Bohužel je hodně vidět, že se v týdnu aspoň v úterý nesejdeme na tréninku, kde by jsme si více na sebe zvykali a něco nacvičili.


Je třeba ale koukat do předu, hrát umíme, jen trochu více fotbalového štěstí a rozumu, pár tréninků a nic nevzdávat. Nic není ztracené. Je to jen na každém z nás!


V sobotu nás čeká 3 . zápas opět doma s Kocbeři, tak nás přijďte podpořit, potřebujeme vás! .-)


         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

 

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY