3.PŘÁTELÁK

3:5 (1:4)

Branky:  Andrle L, Robek 2x, Krákora, Pivoňka

Diváků: 50

Tým Sokola Stará Paka složený z mladých hráčů v průměru max. 24let, je na 10 místě okresního přeboru jičínska se skóre 15:32.

Náš tým odjel na zápas v 10 hráčích! Nevím zda to má cenu komentovat, ale omluvenka na zápas přišla 1 Pavlu Hauserovi . Z mančaftu byli 4 zraněný a 2 v práci.

Bohužel jsou tací, kteří řeknou, že chtějí a dokonce, že s ním můžeme počítat a on nás v tom nechá a ani nebere telefon. Při tom stačí zvednout telefon a říct nemůžu za včas, aby se jen vědělo s čím se dá počítat a tým se netrápil a vše okolo co stojí ostatní čas a peníze aby se popř. za včas vše zrušilo, ale omluvit se v ten den nebo vůbec.

TO PROSTĚ NEJDE! TROCHU ODPOVĚDNOSTI PÁNOVÉ!!!

Sestava: Daniel, - Pacák, Čechovič L., Gábor, Černota J., - Plch, Vojtíšek, Pivoňka, Krákora  -
Robek, Andrle L.

Před zápasem jsme se sečetli a zjistili, že nás je 10 hráčů, tak se musel na levého beka postavit trenér Honza Černota. Do toho jsme zaslechli, že soupeř má dost hráčů a vše mladé, tudíž nejspíš běhavé a dravé.

V první poločase jsme na soupeře vlétli bez respektu. Šance a pěkné kombinační akce střídali jedna za druhou. První jsme udeřili my, když na roh si vyskočil jeden z našich ,,nejvyšších" Lukáš Andrle a hlavou zavěsil - 1:0.

Obranná čtveřice krom jedné šance nepustila Paku do vážného zakončení, krom právě když prošel balon přes obranu na nohu soupeře na velkém vápně a vyběhnutého Daniela lehce přehodil - 1:1.

Následně jsme dali ještě 3 branky a opět v několika hezkých zakončení se objevil Lukáš Andrle, když jeho střeli ale zůstali němé.

Druhý poločas začal pod naší taktovkou, ale oproti prvnímu poločasu dost vlaze se spousty chyb v rozehrávce a přihrávce, díky čemuž se dostával soupeř i k zakončení, až z toho byly 2 branky v naší síti.  Do šance jsem se také dostali a naštěstí aspoň jedna branka skončila v síti. Za zmínku stojí i ,,svázané" kopačky Lukáše Andrleho, kterému se ne a nedaří dát gól nohama :)

Tak jsme si makli, za odměnu je volno v úterý protože 10 hráčů včetně trénéra muselo odehrát celých 90minut bez střídaní, opět! Zajisté to přineslo zranění, těžce dohrával Černota a Čechovič. Uvidíme se až ve čtvrtek, nejspíš se pojede na umělku do Pilníkova a na víkend nemáme teď soupeře, takže si v sobotu dáme trénink, nejspíš po obědě, až se všichni probudí z pátečního večera :)