3.TRÉNINK, NOVÁ POSILA, PŘÁTELÁK

3.8. ČTVRTEČNÍHO TRÉNINKU KVŮLI DOVOLENÝM SE ZŮČASTNILO ,,JEN" 10 HRÁČŮ

Kromě hráčů na dovolených a tří hráčů, ze kterých se jeden ,,zapomenul" omluvit a dvou co se omluvili na poslední chvíli se nás ve čtvrtek sešlo 10 hráčů.

Bohužel klubová sázka zněla jasně, když tréninková morálka vydrží 18 tréninkků odtrénovaných aspoň 75% z 12 hráčů mužů, ( jen hráči), tak na poslendí kop dostneme od vedení 20 stejků + sud piva :)

Takže mám průměr ze 3.tréninku 12,67 hráčů na trénink, tak to nepokažme .-)

Opět jsme se lehce proběhli, pak golmani se trochu rozchytali před střelbou a mezi tím si hráči dali několik běhů.

Střelba byla o trestíček 10 kliků za serii.

Na konec jsme si dali fotbálek na malé branky, 5proti5, první půlku vyhrál tým Jirky Kobrýnka 5:1 a druhý poločas porazil tým Martina Hlavatého také 5:3, a to otáčeli vývoj ve čtyřech z 1:3 :)

Další trénink bude opět příští čtvrtek 10.8. od 18:00 hodin.

PŘÁTELÁK KVŮLI MNOHA DOVOLENÝM SE PŘESOUVÁ

Po dohodě s hráči se přátelák s Borovnicí přesouvá na sobotu 12.8. 17:00 hodin a odehraje se to na hřišti v Borovnici.

Důvodem je, že tento víkend je ještě spousty hráčů na dovolených.

ROZHOVOR S PRVNÍ NOVOU POSILOU PRO SEZONU 2017/2018

První novou posilou je další mladý talentovaný hráč, který bohužel u nás mohl být již minulou sezonu, ale nestihli jsme přestupní termín.

Přichází k nám silná posila z Lázní Bělohradu, běhavý 20 letý hráč o kterém jistě hodně uslyšíme.

Představujeme vám Jirku Kobrýnka

Začínal jsi s fotbalem v Lázní Bělohrad, prošel mládežnickým týmem Javorka a Novou Pakou, kdo tě vedl k fotbalu?

K fotbalu mě vedl taťka a rád vzpomínám na staré dobré časy v Bělohradu a Pace.

Co tě přemluvilo jít hrát do Vítězné a jak se těšíš?

Chtěl jsem jít sem hrát už minulou sezonu, ale nestihli jsme termín. Jdu sem, proto že tu mám hodně kamarádů a tvoří se tu dobrá parta, která má ráda fotbal jako já.

Těším na zápasy strašně moc .-)

Jak bys hodnotil dosavadní svou kariéru?

Rok jsem měl pauzu a hrál jen malé turnaje, takže se moc těším. Doufám, že o mě bude ještě hodně slyšet :)

Kdo je podle tebe nejlepší fotbalista světa a tým?

Ronaldo a Real Madrid

Jakému týmu fandíš v Česku?

Slavie Praha

V kolikati letech si začínal s fotbalem, jakou nohou kopeš a jaké máš za sebou úspěchy?

Začínal jsem ve 4 letech, kopu pravou. Na turnajích jsem z mým týmem vyhrál u několi pěkných umístění, ale ty největší úspěchy ještě příjdou .-)

Na jakém postu rád hraješ? A považuješ se za ,,snajpra" nebo ,,tvořiče" hry?

Hraju rád na středu zálohy. Považuju se za oboje, mé heslo je ,,běž a střílej" .-)

Kdo si myslíš, že vyhraje střelce podzima 2017?

Přece já! :)

Jak se těšíš na první mistrák za Vítěznou?

Velmi moc! :)

Co říkáš na zázemý ve Vítězné? Určitě to není jako v Bělohradě, kde vystavěli nové kabiny .-)

Není to tu jak v Bělohradě, ale na vesnici to je super .-)

Ještě jsem neměl možnost vše vyzkoušet, ale kdo má takové kabiny, hezké hřiště, dvě malé umělky a tělocvičnu se saunou, ač není velká, tak stačí a to ještě se buduje posilovna. Už se těším, až vše vyzkouším a využiju .-)

V jaké umístění věříš, že bude Vítězná na konci podzima 2017?

Věřím do 5.místa.

Na co by jsi rád pozval diváky?

Na rychlý fotbal a spousty gólu v soupeřově brance :)

Poslední otázka, jakou máš přezdívku?

Říkají mi JAY .-)

JIRKO DĚKUJI TI, AŤ SE TI U NÁS LÍBÍ A DAŘÍ .-)