AKTUÁLNĚ POSLEDNI NOVINKY DĚNÍ V CELÉM TÝMU

Věděli jste, že...

Mini přípravka

Pod vedením trenérů Kamila Pavelky a Martina Marka nám v týmu vyrůstají nový budoucí fotbalisti ve věku od 4 do 6 let.

Trénují každé pondělí samostatně od 17h a ve středu někteří chodí na trenink i s mladší přípravkou.

Hráči mají hrací den čtvrtek. Vždy odehrají dva zápasy v jednom dni.

Momentálně trenuje průměrně kolem 8 hráčů.

Výher sice moc zatím neposbírali, ale obraz hry se trenérům líbí čím dál více a hlavně to děti baví, to je pro nás nejdůležitější. Výsledky práce přijdou později kde posbíráme i více výher.

Nyní je čekají už jen 2 zápasy podzimní části nejdříve přivítají doma KOCBEŘE a pak zajíždí do RTYNĚ.

Nastříleli již 71 branek což je třetí nejvíce trefující tým soutěže.

Trénovat bude ještě do konce listopadu a dokut bude počasí sloužit tak se budou snažit trénovat venku.

MLADŠI PRIPRAVKA

Pod vedením trenéra Jakuba Daniela statečně bojuje,  ale výkony jsou jak na houpačce,  jeden týden hrají hezký fotbal a druhý se jim nic nedaří. Hlavně pozornost nám dělá nyní trochu problém, ale s tím si nějak snad do budoucna poradíme. Některé akce jsou velmi pěkné a někteří hráči si již pomalu nacházejí svůj ,,lepší" post.

Treninky mají vždy každé pondělí a středu nyní kvůli již brzkému západu sluníčka od 17:00h.,  ale také se snažíme zatím vyhnout treninkum v hale do kut to jen jde a přeje počasí.

Trénovat budeme až do konce listopadu. V pauze snad pojedeme na nějaký pěkný turnaj.

Hrací dny máme většinou soboty. Turnajů se průměrně zúčastňuje okolo 12 hráčů. Nyní nás čekají ještě 3 poslední turnaje podzima, nejdříve teď přivítáme doma Dvůr Králové nad Labem A a Trutnov B, pak hrají doma dvou zápas s Úpicí a na konec zajíždí právě do Úpice kde se utkají s M.Svatoňovicema a Svobodou.

Nasbírali již 7 výher i 7 proher a jednu remízu, když již nastříleli 86 branek. Čeká nás ještě kus práce,  ale my to dáme  ;)

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Je pod vedením trenéra Petra Ježka asi nyní naší největší chloubou. Však poznali pouze jednu porážku a dvě remízy, nastříleli již 111 branek a posbírali celkem 29 bodů, když poznali již 9 výher.

Hra se musí určitě i přes ,,mouchy" líbit, je rychlá,  kombinační a hlavně se proměňují šance,  ač těch proměnných šanci mohlo být i více,  hlavně jsme konečně našli brankáře,  kterého to baví a můžeme využít oba bratry Přiklopilovi ve hře.

Stále je na čem pracovat,  ale v tzv.tabulce si držíme pěkné 3.místo. Na zápasy jezdí průměrně okolo 13 hráčů.

Jen tak dál ;)

VÝBĚR OFS TRUTNOV

Za výběry OFS TRUTNOV nás vzorně reprezentují za U9 bratři Erik a Eliáš Přiklopilovi, za U11 Vašek Tulach a za U12 Honza Zelinka.

Jen tak dál kluci a ať se vám s výběry daří  ;)

NA ZÁVĚR DĚKUJEME SPONZORŮM A RODIČŮM, ŽE JSME ZA VYBRANÉ PENÍZE A PŘÍSPĚVKY MOHLI NA TAK ,,MALOU VESNICI" POŘÍDIT A DOPŘÁT DĚTEM PODMÍNKY, KTERÉ NEMŮŽE MÍT KAŽDÝ A TO I TŘ.TÝMY Z MĚSTA, KDE VYBÍRAJÍ DALEKO VĚTŠÍ PŘÍSPĚVKY. TAKÉ DĚKUJI TRENÉRŮM ZA JEJICH ČAS A TRPĚLIVOST A ODDANOU PRÁCI, KTEROU DĚLAJÍ ZCELA ZDARMA. PAČ I VEŠKERÉ PENÍZE SE SNAŽÍME ,,INVESTOVAT" DO DĚTÍ A NEDĚLÁME TO PRO PENÍZE ALE RADOST Z TOHO ŽE TO DĚTI  U NÁS A S NÁMA BAVÍ  :)

TAK SNAD JEN TO DĚLÁME DOBŘE A BUDEME TO DĚLAT JEŠTĚ LÉPE  ;)

Sponzoři: jeden nejmenovaný, díky kterému jsme mohli doobjednat i mikiny pro Mini přípravku, dále Pavel Hauser a jeho stavební firma Stavhaus,  která kteří nás podporují od začátku, firmě Otherm výrobce dveří a oken, pan Josef Volter a jeho úklidová firma Venezia z Jaroměře, pan starosta David Pěnička a jeho obec Nemojov, díky nim jsme mohli nyní zas teď dětem pořídit nové věci.

DĚKUJI MOC ZA SEBE I DĚTI JEŠTĚ JEDNOU A URČITĚ NE NAPOSLEDY ;)

MUŽI  (5.místo 18 bodů)

v čele s trenérem Petrem Andrlem nezačali sezónu tak špatně, vždyť krom vysoké prohry se Strážným a problém jménem proměňování šancí se bylo na co dívat. Ještě tedy penalty byly náš malý problém i tak je dělí 3.body od 2.místa :)

V sezóně se hodně spoléhalo na střelce Lukáše Andrleho,  který co zápas to zápas si vypracuje krásné šance, ale bohužel nějak se mu nedařilo ten míč dostat až do branky. Ač to nevadí pač svým nasazením mnohdy připravil šance pro své spoluhráče. Málo kdo čekal že mezi velké střelce týmu bude patřit třeba Jakub Holouš. Také je dobře že tak mladý tým si po odchodu zkušených hráčů docela dobře sednul, obrana pracuje dobře a gólmani Kareš a Kiss jsou velkou oporou týmu. V posledních zápasech se podařilo shodně vybrat 3:1 a nyní v posledním zápase bohužel se nám nedařilo v Poříčí proměnit ani jedna šance a to naštěstí ani soupeři, když právě Kareš vychytal svou druhou nulu v sezóně. Na tréninky chodilo okolo 9-10 hráčů, ze začátku nemohli brankáři, ale tr.na posledním tréninku byly oba a hráčů zas jen 7. Je mladý ,,přetlak" v sestavě a je jen na každém jak svým přístupem se dopracuje k dobrým výsledkům. I přes ,,přetlak" se tu vytvořila zdravá parta. Bohužel s pochopení ne každý vždy může pomoc pač práce je živí a je logické, že má přednost před fotbalem.

I tak, kluci v tom pokračujte, makejte, hrajte jak to jen půjde nejlíp a věřte, že se vám to v dobrém vrátí  ;)

Nyní je čekají zápasy pravdy, když nejdříve přivítají Mladé Buky (9.místo 11 bodů), pak zajíždí na horkou půdu do Žacléře (1.místo 27 bodů), pak doma přivítají Jánské Lázně (10.místo 10 bodů) a vše na podzim završí ve Volanově (4.místo 19 bodů).

Tak jen do toho kluci a porvěte se o to pořádně  ;)