Bílá Třemešná B vs. Sokol Vítězná

K dálšímu přípravnému zápasu jsme zajížděli na hřiště druhého celku OS 3. třídy Bélé Třemešné B. Jak již je zvykem, opět se nás sešlo velmi poskromnu. Chyběli tito hráči: Pacák, Poloprudský, Ježek, Hlavatý, Šourek, Nguen, Pohořelý, Marel, Vojtíšek. Poskládali jsme nakonec takovouto sestavu: Daniel - Včeliš, Čechovič L., Pácalt, Čechovič P.- Černota P., Vohnout, Robek Víťa, Černota J. - Robek Vráťa, Andrle.

Začátek zápasu nám opět trochu utekl. Naše nepřesné nahrávky a dobrá kombinační hra soupeře nás dostávala pod mírný tlak. To vyústilo až k chybě Pácalta, který jasný odkop netrefil a k míči se dostal soupeř. Ten přízemní střelou nedal Danielovi šanci. Pak se hra vyrovnala. Obě strany měly perfektně pokrytý střed hřiště a využívaly své hroty k rychlým brejkům. Do toho se dostal několikrát i Andrle, ale až důraz u domácího golmana vedl ke gólu. Andrle vypíchnul míč a podél lajny ho devezl do prázdné branky. Poločas zkončil 1:1. Do druhé půle jsme vstoupili opět jak vyměněný. Naše hra se zlepšila ve všech směrech. Soupeři se spoléhal jen na rychlé brejky, které jsme sice za přizpění Daniela v bráně , likvidovali. Úvod druhé půle se nám vydařil. Po straně domácí obraně uprchl Robek Sváťa a nahrávkou k penaltě na Andrleho vedeme 1:2. Další gól nenechal na sebe dlouho čekat. Tentokrát se do zakončení dostal Robek Víťa. Jeho střelu odraženou od tyče doklepává Robek Vráťa 1:3. Zbytek druhé půle byl většinou v naší režiji. Domácí opět hrozili z brejků. Tyto situaci byly způsobeny hlavně Pácaltem, který se na postu předstopéra moc nezdržoval a v podstatě 80% zápasu jsme hráli jen na tři obránce. Domácí dokázali snížit když jejich útočník prošel přžes dva naše hráče a střelou po zemi dává šanci na vyrovnání 2:3. Proti byl ale ofenzivně naladěn Jarda Pácalt, který zpětnou nahrávkou z voleje z 30 metrů nedává domácímu golmanovy ani čuchnout 2:4. Do konce zápasu se již nic nestalo a my prodlužujeme šňůru bez prohry v přípravě na 4 zápasy.

Příští sobotu zajíždíme na přátelák do Kuksu. Doufejme, že se nás sejde více, abychom se mohli připravit na ostrý start soutěže o týden později v Poříčí.