DEJTE OPĚT HLAS NAŠÍM BORCŮM!!! VÍŤA S LUKÁŠEM V NOMINACI!

SESTAVA KOLA - 19.kolo Královéhradecký ' Trutnov ' Okresní přebor , 2015-2016

Datum kola: 30.04.2016

I v tomto kole můžete hlasovat pro svého favorita v sestavě kola! Kdo se stane vítězem ankety?

Jaroslav Dvořák (FK Poříčí)

Nestárnoucí veterán a trenér FK Poříčí Jarda Dvořák se musel proti vedoucímu celku tabulky postavit znovu do branky a jako vždy, opět předvedl vynikající výkon a především díky jemu domácí dokázali obrat favorita o všechny body.

Jiří Brádle (FK Mostek)

Sváteční střelec a kapitán Mostku se dokázal prosadit i před brankou soupeře a svou brankou poslal utkání proti Hartě do pokutového rozstřelu.

Michal Liška (FC Mladé Buky)

Mladobucký univerzál byl jedním z mnoha hráčů, kteří si při kanonádě proti Lánovu připsal zářez na pažbu. Předvedl přesvědčivý výkon a řekl si o nominaci do sestavy kola.

Martin Hanuš (FC Vrchlabí "B")

Jeho branka otevřela skóre sledovaného krkonošského derby a nakonec se ukázala jako branka vítězná! Pádný důvod k nominaci.

Milan Půlpán (FC Lánov)

Jediná světlá výjimka z celku, který jako každý rok marně bojuje o záchranu v OP. Připsal si jedinou branku v utkání s M. Bukami, ovšem při výsledku 11:1 je to hodně slabá náplast.

Lukáš Andrle (SOKOL Vítězná)

Mladý záložník předvedl jako vždy bojovný výkon od začátku do konce a na rozebrání Jánek se podílel dvěma brankami. V našem výběru proto nemohl blonďatý štírek chybět.

Jan Kuric (SOKOL Staré Buky)

Středopolař, který posílil sokolíky v zimní pauze se v jarních bojích ukazuje jako plnohodnotná posíla. Tentokráte se podílel hattrickem na zničení rezervy B. Třemešné.

David Zdržálek (Harta Podhůří)

Jediný střelec svého týmu ozdobil svůj výkon rozhodující penaltou  v rozstřelu a přidělil do Podhůří oba body, které si Harta odvezla.

Martin Hoffman (Baník Rtyně v P.)

Kvalita, jistota, spolehlivost. Tento hráč je v sestavě kola stále častěji, je čím dál více produktivní a i v mladém věku se stává tahounem svého týmu.

Vítězslav Robek (SOKOL Vítězná)

Jakoby roky ani nepřibývali. Tenhle borec zkrátka stříli jeden gól za druhým a je mu jedno, jestli hraje v záloze či útoku. Messi z Vítězné nominován naprosto zaslouženě!

Jan Špička (FC Mladé Buky)

Nominaci do sestavy kola odůvodníme dvěma slovy-pět branek. Ano, přesně tolikrát se dokázal tento borec trefit do sítě Lánova.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Hlasuj pro hráče kola!

Pro hráče kola můžeš hlasovat jednou za hodinu. Dej hlas svému favoritovi a pomoz mu stát se hráčem kola!

J. Dvořák
FK Poříčí u Trutnova