DO HISTORIE KLUBU SE ZAPÍŠÍ VŠICHNI

U mužů pod vedením trenérského dua Černota Jan a Andrle Petr musím především vyzdvihnout Cicu (Víťu Robka)!

Nestárnoucí štírek za svých 5 sezon v týmu Sokola Vítězná nastřílel úctyhodných 102 gólů !!!

V letošní sezóně 2015/2016 mu k tomu pomohl ne jen tým, ale i jeho 33 přesných zásahů a tím se stává nejlepším střelcem celého okresu!!!

Druhým nejlepším střelcem se stal Tomáš Krákora a to s 11 zásahy, třetí končí Lukáš Andrle s 8 zásahy a čtvrtý Vojta Vladeka se 7 zásahy.

A oproti minulému ročníku jsme vstřelili o 30 branek více! Ale posbírali jsme o 4 body méně a dostali o 17 branek více.6 branek nám chybělo ke 100 nastříleným gólům. Na gólech se podílelo hned 18 střelců.

Nejvíce červených posbíral Martin Hlavatý a to 3, žlutých pak Dan Tichovský a to 7.

Nejvíce zápasů odehrál Dan Tichovský a to 26, ale i tak nejvíce odehraných minut má Jakub Daniel a to 2193 minut.

Na tom všem se celkem podílelo 31 hráčů!!!

A oproti minulé sezoně kdy jsme skončili na 2 místě, tak teď jsme skončili 5, Vrchlabí mající stejný počet bodů ma lepší vzájemný zápasy s námi a končí 4.

Za žáky pod vedením trenérů Petra Ježka a Petra Koudelky v týmu byl nejlepší střelec Lukáš Kopecký a to s 25 zásahy a tím skončil v celé soutěži na pěkném 3 místě, druhý nejlepší střelec v týmu skončil David Drbohlav a to se 14 zásahy a třetí je Erik Výprachtický a to s 9 zásahy.

Přípravka začal na začátku sezony 2015 se 2 členy, dnes podle jemného seznamu činí krásných 25 jmen, která se pod vedením trenérů Jakuba Daniela a Pavla Hausera takhle pěkně rozrostla. Proto s klidem můžeme další ročník vyzkoušet na ostro a přihlašujeme tým do soutěže.