FOTBALOVÁ SOBOTA 22.4. SOKOLÍKŮ A POZVÁNKA NA VÍKEND 29-30.4.

PŘÍPRAVKA

NAŠE PŘÍPRAVKA VEZE VŠECHNY BODY Z HOSTINNÉHO!!!

NEJLEPŠÍ STŘELEC TÝMU DAL DALŠÍCH 13 BRANEK A JEŠTĚ PAK SI TO JEL ZKUSIT ZA ŽÁKY, KDE SE MÁLEM ZAPSAL HNED TAKÉ MEZI STŘELCE, KDO TO JE, NÁŠ ERIK PŘIKLOPIL.

V PRVNÍ ZÁPASE STOJÍ ZA POCHVALU V OBRANĚ VIKTORA ANDRŠE, I TAK STÁLE MUSÍME VÍCE ZAPRACOVAT NA BRÁNĚNÍ, ALE MUSÍM ŘÍCT, ŽE SE TO ZLEPŠILO, I GOLMAN NÁS V PRVNÍ ZÁPASE PODRŽEL VÍCE NEŽ JINDY.

JEDINÉ CO MĚ TEĎ MRZÍ, DNEŠNÍ ,,NAFOUKNUTÉ" PUSY HRÁČŮ, KTERÉ SE TÍM DOSTÁVAJÍ ZE HRY, CHTĚLO BY TO VÍCE POKORY A KLIDU A NASLOUCHÁNÍ, BOHUŽEL ZAŽÍVÁME SITUACE, KTERÉ ČEKÁME AŽ V DOBĚ PUBERTY :)

,,PROSTĚ CO ŘEKNE TRENÉR JE SVATÉ" :)

VÍTĚZNÁ - ST.BUKY/PILNÍKOV...
8:5 (4:2)

VÍTĚZNÁ - HOSTINNÉ
8:6 (4:2)

Zúčastnili se: Michal, Hlavatý Kuba a Aja, Mitták Adámek a Matěj, Priklopil Erik a Eliáš, Dominik,  Viktor Andrš, Tulach Vašek, Alex Daniel, Matyáš Veselý, Jiří Hudok.

Goly:

13x Erik Přiklopil

1x Dominik
1x Eliáš Přiklopil
1x Vašek Tulach

Nyní čeká přípravku trénink v pondělí 24/4 od 17:30 hod. a když se počasí umoudří tak bude na hřišti, a pak ve středu 26/4 od 17:30 hod.

Jsou zváni všichni i nové tváře uvítáme.

Na turnaj se odjíždí v neděli 30/4 v 9:00 hod. od kabin do Rudníka, kde se utkají s Hostinném a Rudníkem.

Nominace bude upřesněna ve středu po tréninku.

ŽÁCI

Žáci ač nasázeli ve dvou zápase krásných 13.branek, tak vezou z Podhůří jednu výhru a jednu těsnou prohru a to o poločase vedli právě s Podhůřím v přímém souboji o 3.-4.příčku.

Kozár Filip

ŽÁCI MĚLI MINULÝ TÝDEN TRÉNINK NA HŘIŠTI VE ČTVRTEK OD 18:00 HODIN A TÍM SE POTKALI S TÝMEM NAŠICH MUŽŮ.

DÍKY TOMU SE OBA CELKY NA KONCI SPOJILI A ZAHRÁLI SI SMÝCHANĚ PROTI SOBĚ FOTBAL, COŽ DODALO TROCHU ODVAHY NĚKTERÝM HRÁČŮM A TO BYLO ASI I ZNÁT V ZÁPASECH NA TURNAJI V PODHŮŘÍ, KDE NASÁZELI 13.BRANEK.

TRÉNINK SI PRÝ VŠICHNI TAK CHVÁLILI, ŽE BY TO RADY ZOPAKOVALI.

TAK TŘEBA VE STŘEDU 26/4 OD 18:00 HODIN NA HŘIŠTI.

V SOBOTU 29/4 OD 10:00 HOD. NA NAŠEM HŘIŠIT PŘIVÍTAJÍ TÝMY JÁSNKÝCH LÁZNÍ A MALÝCH SVATOŇOVIC

SRAZ NA HŘIŠTI V 9:30 HOD.

MUŽI

Sokol Vítězná - SK Janské Lázně

4:2 (2:2)

Branky: 31´ Plch, 43´ a 75´ Robek, 88´ Špůr - 21´ Hradecký, 26´ Dvořák Miloš st.

ŽK 2:6

ČK 0:0

Rozhodčí: Šolc

Diváků 45

Sestava Sokola: Ulrych Viliam, Čechovič Lukáš, Kňourek Filip, Černota Patrik,  Tichovský Daniel, Vrbata Robin, Hlavatý Martin  (Ježek Tomáš), Špůr Josef ml, Cica Robek, Plch Martin (80" Daniel Jakub).

Sestava J. Lázní: Bernasinskí, Mihalík, Dewat, Demuth, Borkovec (65´ Dvořák Miloš ml.), Dvořák Miloš st., Hradecký, Plocha, Stránský, Pelcl, Sameš

Je to tam!!!

NEPORAZITELNOST TRVÁ NA DÁLE!!!
ML.BUKY PROHRÁLY VE VRCHLABÍ
ST.BUKY VYHRÁLI AŽ NA PENALTY
STAHUJEME NÁSKOK ŠPIČKY TABULKY!!!

NESTÁRNOUCÍ CICA ROBEK MÁ JIŽ 23 GŮLŮ NA KONTĚ A VEDE OPĚT STŘELCE OKRESU!

TEPRVE VE ČTVRTÉM KOLE JSME DOSTALI 2 GOLY A PROHRÁVALI, ALE TÝMOVÁ PRÁCE DOVEDLA V ZÁPASE SOKOL KE ZDÁRNÉMU VÍTĚZSTVÍ

I TAK ZKUŠENÍ HOSTÉ SE NERVOVALI A URÁŽELI ROZHODČÍHO ŠOLCE TÉMĚŘ PO CELÉ UTKÁNÍ, ŽE ONI BYLI ČASTO KARTOVÁNI

4.BRANKA PADLA NEJSPÍŠ PO FAULU NA GOLMANA, ALE Z CELA NEUMYSLNÉM, DANIEL NEJDŘÍVE UDĚLAL POHYB OD GOLMANA A PŘI CENTROVANÉM MÍČI ZAČAL COUVAT, PAK NEJSPÍŠ DOŠLO KE KONTAKTU, ALE DANIEL NEVĚDĚL CO SE DĚLO ZA NÍM, SÁM SE OCITL NA ZEMI, ALE VŠE VIDĚL ROZHODČÍ A TEN FAUL NEPÍSKAL A GÓL UZNAL.

Sokol napsal:

V utkání hraném za silného větru se v úvodu více dařilo hostům, i když hráli proti větru a ve 21 min se Hradeckým dostali do vedení. Ani ne za 5 min se po chybě domácích dostal k míči matador Dvořák, domácího gólmana přeloboval a hosté vedli 0:2. Domácí ale nesložili zbraně a po 5 min Plchem snížili na 1:2 a 2 min před koncem po zahraném trestném kopu se k míči dostal domácí kanonýr Robek a vyrovnal na 2:2.  Ve druhém poločase mírně lepší domácí rozhodli v poslední čtvrthodině o svém vítězství, nejdříve domácí poslal do vedení kdo jiný než Robek a 2 min před koncem přidal po rohovém kopu pojistku mladíček Špůr. Domácí poté své vedení již udrželi a připsali si vítězství 4:2 a další cenné body do tabulky.

Jánské Lázně napsali:

Domácí v roli jasných favoritů neměli v první polovině úvodního poločasu lehký život. Hosté byli na jejich hru připraveni a naopak svojí aktivitou domácí zaskočili, alespoň v úvodu utkání. V první gólové šanci se ocitl Milda Dvořák st. kdy sám před gólmanem domácích nedal tutovku. Hosté potom zahrozili ve 21´ kdy po dobré spolupráci několika hráčů hostů zakončil Hradecký dorážkou zblízka. Domácí byli očividně rozhozeni vývojem utkání a když potom ve 26´ mazácky vyškolil Milda Dvořák st. příliš vyběhnutého gólmana, tak krásným lobem poslal hosty do dvougólového vedení. Domácí se ale oklepali a za pět minut gólem Plcha snížili na těsný rozdíl. Těsně před poločasem se po chybě hostující obrany dostal k míči Robek a bylo vyrovnáno. Domácí extrastřelec tak začal svoje gólové představení, které obrátilo vývoj utkání. Domácí tak získali psychickou výhodu a hodně se uklidnili. Ve druhém dějství se obě strany snažili rozhodnout  utkání. několik šancí promarnili domácí, které ale mířili většinou mimo. Zápas se lámal po 70 minutě kdy nejdříve měl na dosah gól hostující Hradecký, ale nedotlačil míč za brankovou čáru. V 75´ pak o výsledku rozhodl opět svým druhým gólem Robek po nedorozumění v obraně hostů. Hosté sice v závěru domácí tlačili, ale ti se již překvapit nenechali. Poslední branku přidal v hektickém závěru Špůr, který dorazil míč, zřejmě po faulu na brankáře hostí, do sítě. To ale již nic na výhře domácích neměnilo. Výkon hostů byl rozhodně sympatičtější, aktivnější než v předchozích utkáních. Vynikající výkon předvedl brankář hostů Bernasinskí.

KRKONOŠSKÝ DENÍK napsal:

Lídři zaváhali. Na čele tabulky začíná být pořádně husto

Fotbalisté Vítězné dokázali v úvodních jarních kolech využít výhodného losu a zásluhou čtyř po sobě jdoucích vítězství se rázem přihlásili do boje o postupovou příčku. V 19. dějství nejvyšší okresní soutěže tomu výrazně pomohla i zakolísání dvou největších favoritů.

Také ve Vítězné se dlouho schylovalo k nečekanému výsledku. Mužstvo Janských Lázní, které se před týdnem nesešlo k zápasu na hřišti Rtyně, vedlo ve 26. minutě rozdílem dvou branek. Ještě do poločasové přestávky ale dokázali vyrovnat Plch s Robkem a ve druhé půli už šli domácí za vítězstvím. To zajistil dalšími dvěma góly kanonýr Vítězslav Robek.

MUŽI MAJÍ TRÉNINK VE STŘEDU 26/4 OD 18:00 HOD. NA HŘIŠTI (VĚCI JAK NA HŘIŠTĚ TAK I NA UMĚLKU!)

ODJEZD OD BENZÍNKY ZE DVORA V 17:45 HOD.

V SOBOTU ZAJÍŽDÍ MUŽI NA HORBKOU PŮDU NA MOSTEK

KDE SE UTKAJÍ OD 17:00 HOD.

ODJEZD Z BENZÍNKY ZE DVORA V 15:45 HOD.

JAK JIŽ BYLO ZMÍNĚNO, NÁŠ LOS NÁM UDĚLILI DOBRÝ START A ZAČALI JSME ASI S LEHČÍMY TÝMY JARNÍ SEZÓNU A NYNÍ NÁS BUDOU ČEKAT TĚŽŠÍ A TĚŽŠÍ ZÁPASY.

MOSTEK JE DALŠÍ Z MNOHA TÝMŮ, KTERÝ NENÍ RADNO PODCEŇOVAT, V NEDĚLI SICE PROHRÁL V ,,DERBY" S REZERVOU V TŘEMEŠNÉ 1:3, AČ BYL SKORO V PLNÉ SÍLE A GÓL OPĚT DAL JEJICH UKRAJINSKÝ SNAJPER LASHCHUK, KTERÝ SPÍŠE NYNÍ DOSTAL NAMAZÁNO OD KAPITÁNA TŘEMEŠNÉ MARTINA HAŽERA, TAK HODNĚ PŘEDMINULÝ VÍKEND POTRÁPIL LÍDRA TABULKY MLADÉ BUKY, KDE PRÁVĚ TENTO SNAJPER DAL 3 GOLY.

MOSTEK BUDE MÍT VÝHODU DOMÁCÍHO PROSTŘEDÍ, TAK NÁS SNAD PŘIJEDE POVZBUDIT HODNĚ SOKOLÍKŮ A BUDE TO SOUBOJ JEN NAŠEHO SNAJPERA VÍTI ROBKA S GOLMANEM MOSTKU.

DÁLE SE BUDEME ČEKAT NA VÝSLEDKY ZE STARÝCH BUKŮ, KTERÉ PŘIVÍTAJÍ NEVYSPITATELNÝ TÝM Z POŘÍČÍ A MYSLÍM SI, ŽE JÁNSKÉ LÁZNĚ BY MOHLI DOMA POTRÁPIT LÍDRA TABULKY MLADÉ BUKY, DÁLE NÁS BUDE URČITĚ ZAJÍMAT VÝSLEDEK Z VRCHLABÍ KAM PŘIJEDE ŠIKOVNÝ SOUPEŘ ZE RTYNĚ.

TAK JEN TAK DAL POKRAČOVAT V JÍZDĚ A NEUSNOUT NA VAVŘÍNECH, JEŠTĚ JE PŘED NÁMA KUS CESTY!!!