FOTBALOVÁ SOBOTA 26.5. VE VÍTĚZNÉ

KDYŽ UŽ NÁM VYŠLO POČASÍ, TAK I VÝSLEDKY NEBYLY TAK ŠPATNÉ

MINI PŘÍPRAVKA

Měla hrát svůj 5.zápas doma s Bílou Třemešnou, na žádost hostů se sehraje ten to zápas v pondělí 21.5. od 17:00 hod.

Další zápas mají ve čtvrtek 24.5. ve Svobodě nad Úpou od 17:00 hod.

Někteří hráči zas budou hrát za mladší přípravku.

Zatím co u nás se objevili další nové tváře a tím nám rozrůstá krásně tým, tak soupeř přijel jen se 4 statečnýma.

Naši hráči hlavně v první zápase měli více prostoru ke kombinaci, dobře bránili a napadali, zásluhou jim byla vysoká výhra.

1) SOKOL - B.TŘEMEŠNÁ

14:2 (7:1)

Branky: Eliáš 4x, Ondra Čubič 3x, Jirka Hudok 3x, Kuba Hlavatý 2x, Lukáš Kalenský 2x.


2) SOKOL - B.TŘEMEŠNÁ

5:2 (2:1)

Branky: Adam Mitták 2x, Ondra Čubič 1x, Jirka Hudok 1x, Jindra Žaba 1x.


Zůčastnili se: Eliáš Přiklopil, Jiří Hudok, Kuba Hlavatý, Adam Mitták, Lukáš Kalenský, Jindra Žaba, Ondra Čubič, Kamil Pavelka, Matěj Kozár, Milánek Masopust, Tomáš Marek a Dominik Cajska.

Omluveni: Lukáš Štajer, Alex Daniel, Záruba Šimon.MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

V sobotu 19.5. od 9h. přívítali nejdříve doma Mladé Buky a po mezihře Mladé Buky s Lánovem vyzvali právě Lánov od 11h.

Za pěkného počasí jsme začali zápas dobře, kombinačně, přihrávky, ikdyž nám chyběl Tomáš Ježku, tak pozici beka zlvádal dobře Vašek Tulach, ale po 5minutách hry bylo vše jinak, opět jsme se dostali do stavu, kdy se nám nechtělo běhat, jako by si snad mysleli, že soupeře porazíme sami...to že by jsme s Buky prohráli mi tak nevadilo, jakým odvezdaným způsobem, ač to mu začátek nenapovídal, o to víc mě to mrzelo.


SOKOL - ML.BUKY

4:6 (2:3)

Branky: Vašek Tulach 3x, Erik Přiklopil 1x. 


Po malé domluvě v kabině do druhého zápasu jako by nastoupilo jiné mužstvo, ale byly to ti samí hráči.

Ne jen, že jsme nedostali ani gól, když jsme poctivě bránili, vraceli se, běhali, tvořili hru, bojovali a stříleli, díky tomu padli i krásné góly, gól si dal i ze hry golman Eliáš Přiklopil.

V tom to zápase musím všechny pochválit.


SOKOL - LÁNOV

10:0 (4:0)

Branky: Vašek Tulach 4x, Erik Přiklopil 3x, Honza Saska 2x, Eliáš Přiklopil 1x.


Zůčastnili se: Eliáš a Erik Přiklopilovi, Kuba a Andrejka Hlavatý, Valča a Jindra Žaba, Vašek Tulach, David Čepelka, Honza Saska a Jirka Hudok.


V pondělí 21.5. mají trénink od 17,30h a v sobotu 26.5. od 10h hrají v Mladých Bukách.
STARŠÍ ŽÁCI

sehráli v sobotu 19.5. od 12,30h na domácí půdě dvojzápas s Pilníkovem.


1) SOKOL - PILNÍKOV/ST.BUKY

0:3 (0:1)


2) SOKOL - PILNÍKOV/ST.BUKY

0:8 (0:3)


V sobotu 26.5. zajíždí do Úpice, kde se utkají v dvojzápase od 13h.MUŽI

Sokol Vítězná - FC Vrchlabí B

3:3 (1:1) penalty 1:2.


Branky: Robek V., Balghouti, Tichovský - Cink, Zarebski, Hladík.

Rozhodčí: Tandler.

ŽK: 3:2.

ČK: 1:1 (Andrle - Janoch).

Diváků: 35.


Celý zápas se hrál ve vysokém tempu nahoru dolu. Domácí v prvních 15. min byli nebezpečnější, ale hosté se ve 20. min krásnou střelou z cca 30 m do víka dostali do vedení, to domácí na chvilku zmrazilo a i díky dobře chytajícímu gólmanovi neustále drželi soupeře na dostřel. Ale po chvilce se opět hrál vyrovnaný, důrazný zápas.

Domácím se podařilo v závěru poločasu vyrovnat po rohovém kopu hlavičkou na 1:1.

Jak poločas skončil, tak začal i druhý a domácí šli v jeho úvodu do vedení 2:1.

Hosté poté po zahraném trestném kopu a hlavičce vyrovnali na 2:2, domácí ale stále toužili po vítězství, které se jim přiblížilo v 75 min., kdy po trestném kopu opět hlavou zvýšili na 3:2.

Ke konci zápasu hosté vrhli vše do snahy vyrovnat a ta se jim naskytla v 89 min., kdy kopali penaltu, ale domácí mág v bráně ji chytil.

To ale nebylo vše, hostům se nakonec přece jen podařilo v 90. min vyrovnat.

Na pokutové kopy poté byli úspěšnější hosté.

zdroj:https://ofstrutnov.com/clanky/vysledky-utkani-18-20-kvetna-2018
Zápas sezony, tak se to nazývalo, když jsme v sobotu 19.5. od 17h.přivítali na našem hřišti lídra tabulky FC Vrchlabí B.

Hrálo se nahoru dolu, hrstka diváků se fotbalově bavila, za pěkného počasí si k tomu dali něco dobrého z klubovny.


Hned od začátku jsme měli 2 ložené šance, ale jak se říká, nedáš, dostaneš a když na prostředku hřiště v 19" z 30m vypálil hráč Vrchlabí, tak jsme jen všichni uznali, že jsme takovou střelu dlouho neviděli, bohužel skončila v našem růžku branky bezmocného Ulrycha 0:1.

Do poločasu jsme měli ještě několik slibných šancí, ale stejně tak i soupeře vychytal Vilda.

Z údivem všech mohla být penalta po faulu ve vápně na Andrleho, ale píšťalka zůstala němá.

Trochu mi hlava zas nebere plánování rozhodčích, když zrovna na takový zápas dorazí jen jeden rozhodčí a k tomu delegát, a za tohle platíme...ke všemu oba pomezní mávali rovnocenně, což je na prd, když pak pomezní 3x mávne něco a nebo upozorní hlavního, a hlavní jeho postřeh nebere na vědomí, to tam pak nemusí být.

No, ale vraťme se k zápasu, běží 43" po mírné naší převaze srovnává náš nestárnoucí snajpr Víťa Robek jak jinak než hlavou 1:1.


Gol do šatny nás tak navnadil, že jsme do druhého poločasu nastoupili oproti soupeři s chutí a hned ve 46" dal krásným ,,hanákem" ve skrumáži svůj první gól za náš tým Saber 2:1!

Hned od počátku zas naše dvě velké šance neskončili gólem, pak následně se hra vyrovnala a bohužel, to nebyly všechny špatné zprávy. 

Po sléze v 65" zbytečně opět faulujeme hráče Vrchlabí u lajny a prudký centr na přední tyč si nepohlídáme kde další hráč Vrchlabí dává na 2:2.

Hra zas byla nahoru dolu, nikdo se nenudil, bohužel přicházeli zbytečné fauli, ale naštěstí v 74" se hlavou prosadil Dan Tichovský 3:2!


Mezi tím se děli věci, trenér hostů z ničeho nic, začal sprostě nadávat našemu hráči Saberovi, na čež jej vykázal z lavičky hlavní sudí, kterému hned trenér hostů začal vyhrožovat, ,,POČKEJ U ZÁPISU". Docela by mě zajímalo jak to dopadlo, pač v zápise nic a včetně delgáta po zápase nám bylo sděleno, ,,NENAPSAL JSEM TO TAM, A POKUD TO TAM CHCETE, TAK POČÍTEJTE, ŽE ANDRLEMU TAM NĚCO PŘIPÍŠU"!!! kde to jsme!!! Udělat tohle náš trenér, tak to je hned v zápise.

A právě ke všemu běží 85", Andrle se dostane s míčem přes 4 hráče až k vápnu, kde jej nedovoleně hráč Vrchlabí sráží k zemi. Sudí nařizuje trestný kop proti Vrchlabí, na čež hráč č.11 to nervově nezvládá a udeřuje Andrleho do oblyčeje, sudí v tu situaci je k ním bokem a nemůže vidět začátek incidentu, vidí pouze jak se Andrle brání a odstrkává hráče č.11 a ten nadále pokračuje což teprve vidí sudí a hned oba vylučuje!!! Možná Andrle si měl nechat rozbít hubu a ležet 10.minut na zemi!!!


No jsem zvědav co vyleze za trest, podle toho zveřejníme soukromé video z celého utkání a kde je vše natočeno pro vlastní účeli a ať si pak každý člověk udělá závěr sám a vizitku o jednání všech na hřišiti i mimo něj.


A vůbec nejhorších 5.minut zápasu ještě přišlo, když nejprve Tichovský fauluje zbytečně ve vápně, tak ještě penaltu bravůrně Ulrych chytá!!!

Ale když v 90" po tretňáku zahraném z půlky do vápna, kde špatně obsazený hráč Vrchlabí hlavou dává od tyče k tyči, a ač se snaží náš hráč ještě vypíchnout míč mimo branku ven, tak dobíhá jiný hráč Vrchlabí a míč dostává do branky na konečných 3:3.


V penaltovém roztřelu bohužel Erikovi golman hostí chytá a Filip trefuje jen tyč, a ač Vilda ještě chytl penaltu, tak Vrchlabí si od nás odvezlo na konec 2.body, ač mohl ještě v 89" odjet bez bodu :(


Pozitivum, pěkný fotbal, nahoru dolu, spousty šancí, naše hra měla smysl, hrálo se po zemi, tvořilo se, dali jsme 3 branky, mohlo jich být více, malinko si troufám říct za celý tým že by jsme si zasloužili výhru, pokud budeme pokračovat dalších zápasech v takovém nasazení, tak pak fotbal baví, a dobré pivečko a klobáska.

Negace, na podobný zápas přijet s jedním rozhodčím, který na konci ještě vyhrožuje, to pak člověk přemýšlí, proč hrát fotbal, chyby dělá každý, ale tohle...dále zbytečné naše fauly, neproměněné šance to máme v každém zápase...trochu více chytrosti a zkušenosti, škoda, když vedete v 80-90", tak by jsme se měli postavit k zápasu trochu takticky, zbytečné vyloučení a málo diváků.


MY HRAJEME ČISTÝ FOTBAL!!!


Ve středu 23.5. zajíždí muži do Malých Svatoňovic, kde budeme dohrávát zápas od 17,30h.

V sobotu 26.5. zajíždíme do Volanova, kde se utkáme od 17h.         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

 

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY