JÁSNKÉ O NÁS PO ZÁPASE NAPSALI

SK Janské Lázně - Sokol Vítezná 2:2 (2:1) 2:3 pBranky: 15´ Demuth, 36´ Brát - 20´ a 73´ Robek
ŽK 2:1
ČK 0:0...
Rozhodčí: Fikejz
Diváků 50Sestava domácích: Bernasinskí, Mihalík, Sapár Michal, Sameš, Romančák, Demuth, Brát (60´ Doležal), Dvořák Miloš st., Dvořák Miloš ml., Dvořák Michal, Hradecký

Za krásného "jarního" počasí pod dohledem sněhových vloček viděli diváci utkání průměrné úrovně. Domácí tým začal lépe a krásnou dalekonosnou střelou Demutha z 20 m se ujal vedení. O pět minut později neuhlídala domácí obrana skvělého Robka a bylo srovnáno. Domácí byli v prvním poločase aktivnějším týmem a hosté hrozili jen z brejků převážně po akcích Robka. Před poločasem domácí zahrávali roh a míč nasměroval do sítě hostů Brát a domácí opět vedli. Ve druhém poločase hosté přidali a domácí naopak viditelně zvolnili a byl z toho poločas jasně hovořící pro hosty. Hosté se dostávali více do šancí, které Ježek ani Andrle ani Robek nedokázali dlouho využít. Ujala se až dorážka Robka v 73 min po závaru před domácí brankou. Domácí také měli několik příležitostí, ale šance Hradeckého ani centr Dvořáka st. do klubka hráčů před brankou hostí již změnu skóre nepřineslo. Hosté měli těsně před koncem utkání 100 % šanci po střele Robka, ale spolehlivý Bernasinskí míč za svá záda nepustil. V pokutové lotérii byli hosté úspěšnější a odvezli si rozdílový bod.