JIŽ TUTO SOBOTU 11.8. V MALÉM DERBY OSTARTUJEME SEZONU 2018/2019 DOMA S HAJNICÍ

VŠECHNY PŘÍZNIVCE FOTBALU ZVEME TUTO SOBOTU 11.8. OD 17:00 HODIN.

NA NAŠE HŘIŠTĚ V HUNTÍŘOVĚ, KDE SEHRAJEME ÚVODNÍ ZÁPAS S HAJNICÍ

Před utkáním vás seznámíme s děním v týmu.

U vedení Sokola Vítězné by nemělo dojít k razatním změnám.

Odešli Víťa Robek a Lukáš Čechovič blíž k domovu do týmu Mostku/Borovnice, kterým děkujeme za mnoha letou podporu týmu. Opačným směrem se staronovou tváří a novým Vítězňákem v týmu stal Petr Přiklopil.

Jako volný hráč odešel do Kocbeře Matěj Klust.

Z nepochopitelných důvodů oslabený tým Sokola k údivu všech i svých kamarádů chce opustit Dan Tichovský, který chce jít hrát do Bílé Třemešné, hrající B.třídu, která minulou sezonu spadla z A.třídy a dává dohromady nový tým, kde již působí třeba Ondra Poloprudský, Dominik Žaba a Petr Kiss.

Danovi jsme momentálně odchod nedovolil z důvodu nedostatku hráčů, ale hlavně proto že sám po skončení sezony 2017/2018 slíbil, že podzim ještě zůstane ve Vítězné, nezačali ani tréninky a vše je jinak.

Svou hráčskou karieru také ukončil brankíř Viliam Ulrych, který se chce více věnovat silovému sportu a Jakub Daniel k velkému vytížení si musel vybrat mezi rodinou, svým fotbalem a trénování dětí a tak se bude věnovat hlavně našim nejmenším nadějím.

Zatím se od nové sezony nezapojili všichni hráči, po zranění se dává do kupy Svaťa Robek, se zlomeninou se dává do kupy Tomáš Krákora, práce nedovolila se zapojit Saberovi Balghoutimu, pracovně je stále vytížen Vláďa Kříž a Adam Hudok.

S radostí však můžeme říct, že se zapojují staronově Vítězňáci Jarda Pácalt a vrátil se z Hostinného Vojta Vladeka a další hráči jsou v jednání.

Novou tváří na druhém přáteláku se objevil jako volný hráč Jakub Holouš z Lázní Bělohrad.

K prvnímu přáteláku jsme dorazili v 8 lidech do Velké Jesenice, kde si to hráči s kvalitním soupeřem ve velkém vedru spíš pobral jako tvrdý přípravný trénink, ke druhému přáteláku ve Starých Bukách už nás bylo 13, a tak se dalo hodnotit, že hlavně první poločas jsme byli mírně lepším týmem, ale ve druhém nás Bucký přehráli, jedinou branku za náš tým zaznamenal Josef Špůr mladší.

Sezona tedy nasvědčuje, že nás nečeká nic lehkého, ale stejně jako vy tak i my se chceme bavit fotbalem .-)

Přípravky začnou tréninky v pondělí 20.8. jako vždy pravidelně od 17:30 do 19h na našem hřišti každé pondělí a středu. Všem zápasy začnou až v září, MINI bude mít hrací dny ve čtvrtek a MLADŠÍ I STARŠÍ o víkendu.

Fotbalu zdar .-)

         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

 

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY