KONEC, SEZONA 2017/2018 JE U KONCE

MINI PŘÍPRAVKA

Jak jsme již psali, úspěšný ročník 2011 a mladší si v soutězním ročníku 2017/2018 připsali 1.místo v tzv.tabulce soutěže, v hale na turnaji v Úpici krásné 2.místo a stejně tak získali 2.místo v závěrečném turnaji v Žacléři.

Příští ročník 2012 a mladší jsme opět přihlásili do soutěžního ročníku 2018/2019, kde by měl zůstat systém nadále stejný 3 proti 3 na menší hřiště a branky, hokejové střídaní, bez brankáře.

Tým převezme Kamil Pavelka st.ve spolupráci s Jakube Danielem. Tréninky budou mít pondělky s mladší přípravkou a hrací dny čtvrtky, někteří hráči budeme rádi, když se budou pomalu zapojovat do mladší přípravky, ale vše prozradí tréninky.

,,Máme radost ze všech hráčů či hráček, neděláme rozdíly, radost nám dělají i ti opravdu nejmenší, když se snaží"

V týmu by mělo zůstat: Kamil Pavelka ml., Kozár Matěj, Masopust Milánek 2013, Tomáš Marek, Lukáš Kalenský a Dominik Cajska.

Nadále však hledáme další mladé hráče i hráčky věku 6-4 let (ročníky 2012 a 2013 a 2014) do toho to týmu.

V případě zájmu volejte 773 93 13 03 Daniel Jakub

,,Nadále se držíme hesla, fotbal hrou a zábavou pro všechny" .-)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Mladší přípravka pod vedením Jakub Daniela a Petra Přiklopila vybojovala v tzv.tabulce krásné 3.místo v soutěžním ročníku. Po dohodě jsme do dalšího ročníku 2018/2019 jsme přihlásili jak mladší přípravku tak starší.

,,Největší problém je s dětmi co se nafukují, ti si neuvdědomují, že se zbytečně dostávají mimo hru a pak se těžko do ní vrací, nebo i pozdě a později si uvědomí, že to bylo zbytečné"

Mladší přípravku nadále bude vést Jakub Daniel snad s pomocí Petra Přiklopila.

,,Doufáme, že se díky zrůstajcímu počtu trenéru i zvedne kvalita tréninku a hledání lepších hracích dovednostní"

Mladší přípravka bude mít pondělky tréninky ve spojení s mini přípravkou, kdež to ve středu bude mít tréninky společně se starší přípravkou, vždy od 17,30 h. a hrací den je neděle.

Za mladší přípravku by měli pokračovat: Bláha Matěj, Čubič Ondřej, Alex Daniel, Kuba Hlavatý, Jiří Hudok, Karel Kiss, Adam Mitták, Eliáš Přiklopil, Lukáš Štajer, Šimon Záruba, Valča a Jindra Žabovi.

Díky sponzorům jsem v zimě mohli opět uspořádat dětem oslavu, na které již po druhý rok dostali plno dobrot, zahráli si několik her a závěrem nás přišel navštívit Mikuláš s čerty a Andělem, kteří jim předali plnou igelitu překvapení + minulý rok kalendáře týmu a letos to byly láhve na pití.

Letos jsme uspořádali i rozlučku se sezonou, kde jsme nejdříve na posledním tréninku hráli proti mamnikám a o pár dní déle jsme udělali oslavu v krásném prostředí kempu Kateřina, kde nám pan majitel Rosůlek vzhledem k počasí umožnil krásné místo. Rodiče nám zajistili spousty vítečných dobrot, děti si pohraly soutěže, mohli na prolejzačky a závěrem bylo předání diplomu a medaile za uspěšnou sezonu, ke všemu za Mini dostal pohár za vzornou účast Jirka Hudok a za Mladší dostala pohár Valča Žabová.

 

Nadále však hledáme další mladé hráče i hráčky věku 8-4 let (ročníky 2010, 2011, 2012, 2013 a 2014) do toho to týmu.

V případě zájmu volejte 773 93 13 03 Daniel Jakub

,,Snažíme se v dětech rozvíjet samotné myšlení a rozvíjet jejich motoriku, za to chceme jediné, aby je to bavilo":)


 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

V novém ročníku 2018/2019 jsme se rozhodli nově přihlásti tým starší přípravky, který bude pod křídli Petra Ježka a na pomocen mu bude Jakub Daniel a snad i Petr Přiklopil.

Hráče starší přípravky by měli doplňovat hráči z mladší přípravky, kteří jsou fotbalově více otrkaní

,, Snažíme se, aby to děti s náma bavilo, děláme pro ně různé akce a doufáme, že sami rodiče uznají, že u nás děti rostou" .-)

 

Nadále však hledáme další mladé hráče i hráčky věku 11-6 let (ročníky 2007, 2008, 2009, 2010 a 2011) do toho to týmu.

V případě zájmu volejte 773 93 13 03 Daniel Jakub

 

Za starší přípravku by měli pravidelně dál nastupovat: David Čepelka, Andrejka Hlavatá, Denis Holub, Tomáš Ježek, Filip Král, Matěj Mitták, Michal Palendal, Erik Přiklopil, Honza Saska, Dominik Šemora, Tulach Vašek, Tomáš Veselý, Matyáš Vidimský, Tadeáš Voňka, Zelinka Jan či Valča Žabová.

,, Být na prvním místě a jen vyhrávat je fajn, ale to není to nejdůležitější, také je důležité umět i prohrávat a bojovat do konce"

Tréninky budou pravidelně pondělí a středa od 17,30 h. hrací den je sobota.

,, Děti se snaží vychovávat rodiče, my se je snažíme trénovat" .-)

STARŠÍ ŽÁCI

Bohužel těžkou etapu prošeli sezonou 2017/2018 hráči Sokolo s trenérem Petrem Ježkem.

Téměř všechyn vzrostlejší soupeři udělovali našim těžkou lekci, ale ve spoustě případech šlo i o chování jedinců, které vedlo trenéra Petra Ježka k velkému rozmyšlení, zda další sezonu s těmi to hráči pokračovat.

Boužel právě chování jej utvrdilo o tom, že nemá cenu svůj volný čas věnovat dětem, kteří si ho neváží a chovají se neslušně.

MUŽI

Úspěšná nebo neúspěšná sezona 2017/2018?

To si říkalo pár kluků co zde již hájí barvy více jak 2 sezony.

Když jsme začali letošní sezonu 2017/2018, tak jako kažou bylo přáním ji vyhrát, někteří chtěli jen to a někteří pomýšleli o postupu a chuť si zahrát Krajskou soutěž. Tým se posílil o další mladé hráče.

Celý podzim nenasvědčoval, že by tato sezona nemusela vyjít. Tak málo stačilo, účast na trénincích byla v průměru hezká, stejně tak na zápasy.

Bohužel zimní medvědi na nás dolehli, když jsme se nedokázali nejdříve dohodnout na soustředění, na které se na podzimní rozlučce přihlásilo hned dostatek hráčů.

Po té přišli tréninky, bizarní účast v nich i v přípravném zápase a také hned v úvodním mistrovksém zápase se ukazalo jak to asi bude vypadat, když si asi někteří mysleli, že bez tréninku se porazí každý. I to mělo důsledek mnoha zranění, většinou vazové či svalové, pač to tělo prostě nezváldalo, jednou týdně jen zápas. V zápasech byla vidět nejistota, nepřesnost a špatné rozhodování,  to vedlo i ke gólové potenci a zbytečně obdrženýmy góly. 

Sice se zvedl oproti minulé sezoně počet bodů, ale že jich mohlo být více :(

Právě úvodní ztráta na jaře s Volanovem 1:2, následně prohra v Hajnici 0:1, remíza doma s Mostkem 0:0, následně remíza v Podhůří 3:3 a doma se Rtyni 0:0, škoda i remízy doma s Vrchlabím 3:3, a závěrečný zápas v Žacléři prohra 1:3. To je ztráta 13.až16. bodů.

Zajisté to vše hned některé přestalo bavit a to nejen hráče,  ale i vedení , které tak bylo závěrem sezony velmi zklamáno.

Škoda a zas jen škoda, představa o jarní části byla opravdu jiná a tak nyní si ani nemůžeme říct nic jiného , než to že jsme si ani lepší umístění jako tým nezasloužili. Sezóna se musí makat od začátku až do konce. Zodpovědnost za tým nenese vedení, ale hráči sami. Je škoda , že v týmu tak nejsou k tomu postaveni všichni. Vedení maximálně mohlo týmu dopřát lepší podmínky,  které tak nebylo možné ani využít. 

Bohužel do další sezóny jsme se tak rozloučili asi nejhůř jak to šlo. 

Zklamání hráčů, že se nemůžou spolehnout na své spoluhráče, na to pak zklamané vedení týmem. Pač tým není jen jeden hráč, ale všichni.

Ke všemu jsme se museli rozloučit s Víťou Robkem a Lukášem Čechovičem, kteří po mnoha letech přestupují do týmu blíže k domovu. Dále Vilda Ulrych se chce nyní více věnovat sportu , který ho více naplňuje a Kuba Daniel se rozhodl, že se více potřebuje věnovat rodině a časově ho hondě vytěžuje přípravka.

Do týmu by se měli vrátit někteří hráči a doufáme i v další nové tváře. 

Hlavně vedení týmu chce pokračovat s hráči, kteří chtějí opravdu dělat fotbal, věnovat se mu na plno, tkz. chce jen aby hráči trénovali a hráli fotbal. Něco složitého?! Jako by někdo tuto zábavu měnil v něco jiného a složitého. Za to ke všemu se snaží vedení dopřát lepší podmínky, ale vzhledem k momentálnímu přístupu nebylo možné ,,zneužít " ani poloviny.

Tzv.když je trénink tak si jen naplánovat den, domluvit práci, nebýt líný a být zodpovědný, jít na něj. Třešničkou za to je odehrát zápas na 100%, s fyzickou kondicí, koncentrací a přesnosti, která vede určitě pak k zábavnější hře a lepším výsledkům, které pak vedení radodo ohodnotí. A hlavně další problém je, že dospělý chlapi ani neumí dát vědět, že nebudou nebo nemůžou, což štve ne jen vedení, ale i hráče, kteří si dělají čas, a když se pak doví ,,za 5.min. dvanact", že se něco ruší...to prostě už neexistuje.

PŘÍPRAVA NA NOVOU SEZONU 2018/2019 ZAČNE VE STŘEDU 18.7. od 18:00 hodin.

Jen vážné omluvenky pouze trenérovi a to maximálně den předem: Andrle Petr 605 055 260

ÚČAST TRÉNINKU VŠECH NUTNÁ!!!

Sebou obuv na běh po terénu a kopačky.

MALÁ STATISTIKA NA ZÁVĚR:

 POŘADÍ GÓLŮ V TÝMU:

Zvláštností je, že jsme obrali hodně týmů na jejich půdě.

TABULKA STŘELCŮ CELÉHO OKRESU:

TABULKA OKRESU SE ŽLUTÝMA KARTAMA, VEDE JASNĚ MARTIN :)

TABULKA SOUTĚŽE DOMA, DOMA I VENKU JSME NASTŘÍLELI ZHRUBA STEJNĚ BRANEK

TABULKA OKRESU, NEJVÍCE ODEHRANÝCH MINUT:

KONEČNÁ TABULKA SEZONY 2017/2018

NA ZÁVĚR CHCEME PODĚKOVAT

Jak všem hráčům za vzornou reprezentaci, tak trenérům, vedení a všem sponzorům a lidem, kteří nás podporují a drží nám i v těžkých chvílích pěsti.

Přejeme vám všem krásné léto, plné odpočinku, ať naberete dostatek sil a už teď se na vás všechny těšíme v nové sezoně 2018/2019, držte nám pěsti a děkujeme za vaši přízeň.

    

         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

 

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY