OBA TÝMY SE VÝJMEČNĚ TĚŠILI NA KONEC ZÁPASU, JAKÉ BYLO TEPLO

Sestava:Daniel, Pacák, Čechovič L., Pácalt, Ježek T.,Černota P, Vohnout, Marel (89"Černota J.), Šourek, Robek Ví., Andrle L

Připraveni: Koudelka a Pohořelý + realizační tým (Hauser, Kejzlar, Andrle P., Černota J., Čechovičová Š.)

Za úmorného horka se hrál vyrovnaný zápas. Kdy nám ke všemu chyběla
řada marodů (Včelda, Polda,Páťa Čechovič...) a nebo z pracovních důvodů (Hlavatý,Robek Vr.,Vojtíšek,...)  a to ještě na lavičce byl polomarodný Jirka Pohořelý a pro sychr se nám připravil Koudel, děkujeme kluci za výpomoc. Do hry na 1 minutu musel naskočit i kouč Jan Černota a třešničkou bylo, když nám Jeník Marelu, jakož to budoucí novomanžel, přinesl úplatek formou lahvinky raději bez kopaček i chráničů, ale to ještě netušil, že bude budoucí manželku za nás muset přeprosit, aby nám jeho půjčila na zápas, pač ještě před hvizdem jsme počítali sestavu 10 hráčů!

Na konec jsme kopačky a chrániče dali do kupy a Jeník, ač si myslel, že si zahraje maximálně poločas, tak nám pomohl celý zápas, takže Jeníku, děkujeme jak tobě, tak budoucí manželce a přejeme, aby jste vstoupili
do společného života pravou nohou .-)

Začátek zápasu jsme měli více ze hry my, ale hosté hrozili z brejků, které zastavila buď obranná čtyřka Ježek T., Pacák, Pácalt a Čechovič L. nebo pak Daniel v brance.

Co se nepodařilo svázaným kopačkám v prvním poločase útočnému duu Víťovi Robkovi s Lukášovi Andrlem, tak jedna z mnoha šancí se naštěstí proměnila, kdy se k zakončení dostal Jirka Vohnout 1:0.
Po obou stranách horzili naši krajňáci Pavel Šourek a Patrik Černota, ale ani oni se nezapsali do tabulky střelců.

Druhý poločas se hrál v podobném duchu, ale hosté tentokrát svou šanci proměnili a vyrovnali na 1:1 a tím zápas zdramatizovali. Potřebu tří bodů pro klid všichni dobře věděli a týmový duch dohnal celý tým k tlaku, který hned za 2 minuty vrátil vedení gólem Víťa Robek po asistenci Jirky Vohnouta 2:1.

Po sléze hosté již na zdramatizování zápasu síly neměli a tak s jistou se mohlo zatím slavit, že nebudeme hůř jak třetí a muselo se čekat na informaci z nedělního zápasu, kde jsme se podvečer v neděli dozvěděli, že Vrchlabí B sice stáhlo náskok Kunčic, když jej porazili 5:1, tak nám tím dali i jistotu krásného druhého místa v této sezóně 2014/2015!

A nyní nás čeká v sobotu 13.6. poslední zápas sezóny v Dolní Branné se Strážnym od 17hodin a po zápase se s touto úspěšnou sezonou rozloučíme na našem hřišti, kdyť jsme DRUHÝ !!!!!!!!!!!!!

TAK JSME DRUHÝ NO A COOO, NO A COOO-OOO-OOO!!!!!!!!

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*