KRÁTKÝ REFERÁT ZE ZÁPASU S PODHŮŘÍM

SOKOL VÍTĚZNÁ vs. PODHŮŘÍ

2:1 (1:0)

Branky: Vohnout, Robek Víťa - Smejkal


Rozhodčí: Nývlt L.

ŽK: 2:2 ČK: 0:0

Diváků: 100


OBA TÝMY SE VÝJMEČNĚ TĚŠILI NA KONEC ZÁPASU, JAKÉ BYLO TEPLO


Sestava:Daniel, Pacák, Čechovič L., Pácalt, Ježek T.,Černota P, Vohnout, Marel (89"Černota J.), Šourek, Robek Ví., Andrle L

Připraveni: Koudelka a Pohořelý + realizační tým (Hauser, Kejzlar, Andrle P., Černota J., Čechovičová Š.)


Za úmorného horka se hrál vyrovnaný zápas. Kdy nám ke všemu chyběla
řada marodů (Včelda, Polda,Páťa Čechovič...) a nebo z pracovních důvodů (Hlavatý,Robek Vr.,Vojtíšek,...)  a to ještě na lavičce byl polomarodný Jirka Pohořelý a pro sychr se nám připravil Koudel, děkujeme kluci za výpomoc. Do hry na 1 minutu musel naskočit i kouč Jan Černota a třešničkou bylo, když nám Jeník Marelu, jakož to budoucí novomanžel, přinesl úplatek formou lahvinky raději bez kopaček i chráničů, ale to ještě netušil, že bude budoucí manželku za nás muset přeprosit, aby nám jeho půjčila na zápas, pač ještě před hvizdem jsme počítali sestavu 10 hráčů!Na konec jsme kopačky a chrániče dali do kupy a Jeník, ač si myslel, že si zahraje maximálně poločas, tak nám pomohl celý zápas, takže Jeníku, děkujeme jak tobě, tak budoucí manželce a přejeme, aby jste vstoupili
do společného života pravou nohou .-)


Začátek zápasu jsme měli více ze hry my, ale hosté hrozili z brejků, které zastavila buď obranná čtyřka Ježek T., Pacák, Pácalt a Čechovič L. nebo pak Daniel v brance.  

Co se nepodařilo svázaným kopačkám v prvním poločase útočnému duu Víťovi Robkovi s Lukášovi Andrlem, tak jedna z mnoha šancí se naštěstí proměnila, kdy se k zakončení dostal Jirka Vohnout 1:0.
Po obou stranách horzili naši krajňáci Pavel Šourek a Patrik Černota, ale ani oni se nezapsali do tabulky střelců.


Druhý poločas se hrál v podobném duchu, ale hosté tentokrát svou šanci proměnili a vyrovnali na 1:1 a tím zápas zdramatizovali. Potřebu tří bodů pro klid všichni dobře věděli a týmový duch dohnal celý tým k tlaku, který hned za 2 minuty vrátil vedení gólem Víťa Robek po asistenci Jirky Vohnouta 2:1.

Po sléze hosté již na zdramatizování zápasu síly neměli a tak s jistou se mohlo zatím slavit, že nebudeme hůř jak třetí a muselo se čekat na informaci z nedělního zápasu, kde jsme se podvečer v neděli dozvěděli, že Vrchlabí B sice stáhlo náskok Kunčic, když jej porazili 5:1, tak nám tím dali i jistotu krásného druhého místa v této sezóně 2014/2015!


A nyní nás čeká v sobotu 13.6. poslední zápas sezóny v Dolní Branné se Strážnym od 17hodin a po zápase se s touto úspěšnou sezonou rozloučíme na našem hřišti, kdyť jsme DRUHÝ !!!!!!!!!!!!!


TAK JSME DRUHÝ NO A COOO, NO A COOO-OOO-OOO!!!!!!!!
 


         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

 

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY