Sestava: Daniel, Čechovič P. (37" Šourek), Pácalt, Čechovič L., Ježek T., Černota P., Vojtíšek (84" Pohořelý), Robek Ví., Včeliš (80" Ježek Petr), Naštický, Andrle L

Robek Vr. - práce

Marel - práce

Poloprudský - nemoc ( přejeme brzké uzdravení!)

Vohnout - rodinné důvody

Bez 4 hráčů ze základu, zablokovaná tutovka soupeře Patrikem Čechovičem, Daniel chytil penaltu Martinu Hofmanovi, který ke všemu prohrál doma sázku a navrátilec Lubo Naštický se díky připraveným akcím
trefil za 3minut 3x v rozmezí od 43" do 45", ač mu pro údajný ofsajd nebyla nejdříve 3 branka ve 45" uznána, tak si to stejnak do konce zápasu vynahradil a uzavřel svůj účet v hattrick.

Domácí do zápasu nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy a v úvodu to bylo na hřišti znát.

Vcelku vyrovnané utkání se zlomilo ve 38. minutě, kdy hostům chytil domácí Daniel pokutový kop, a tak je ve 43. a 44. minutě potrestal domácí Naštický dvěma brankami, a to ještě ve 45. minutě znovu
Naštickému neuznali branku pro údajný ofsajd.

Ve druhém dějství si mírně lepší domácí vytvořili několik šancí, ale oba gólmani drželi své týmy. Až patnáct minut před koncem svoji třetí brankou Naštický upravil na konečných hattrick a stav 3:0.

Za zmínku stojí i dobře odřízený zápas rozhodčími Kučerou a asistenty Střížkou a Šotkem a hra soupeře v duchu fair-play.

Od prvního místa nás stále dělí 4body, které jsou stále ve hře, když soupeř z Buků klopýtne a my ne. Zároveň na poslední 3 kola nám dýchají na záda Kunčice a Vrchlabí ,,B".

Příští týden v sobotu nás čeká derby v Kocbeři od 17:00 hod.