KRÁTKÝ REFERÁT ZE ZÁPASU V POŘÍČÍ

Poříčí nás nezaskočilo!

Souboj čtvrtého celku s prvním sliboval atraktivní podívanou.

Bohužel první zápas na travnatém povrchu zaznamenal spousty nepřesností a trápení na obou stranách.

Jak se tedy utkání nakonec vyvíjelo?

Pro domácí se na jaře jednalo již o druhé utkání, když si v tom prvním na UMT v Trutnově poradili s týmem z Bohuslavic a tak jim do karet hrála větší rozehranost. Naopak Sokol se hřeje na samé špici tabulky a oproti Poříčí má ještě zápas k dobru. Navíc se chlubí nejlepší defenzivou celé soutěže, takže do Poříčí rozhodně nepřijel prohrát! Ačkoli tým Sokola odjížděl na utkání ve 12 hráčích, kdy se ke všemu v cca.70" zranil Mirďa Včeliš a musel jej nahradit s natrženým obočím Tomáš Ježku.

Na zápas se omluvila řada opor: Jiří Vohnout z rodiných důvodů, Hlavatý Martin práce, Jan Černota si nevzal kopačky a chrániče :) Marel Jan praconě, Michal NGUYEN VAN TU stále nezvěstný, Robek Vratislav pracovně, Jarda Pacalt vše jistil z poza čáry :)

Sokol nastoupil: Daniel J., Pacák O., Čechovič L., Poloprudský O., Čechovič P., Včeliš M.(70" Ježek T.), Šourek P., Vojtíšek M., Černota P., Andrle L., Robek Vít., + realizační tým Hauser P., Erben V., Kejzar J., Černota J., Andrle P., Čechovičová Š., a s nimi přijela i početná divácká kulisa, která byla řádně slyšet.

V první poločase byli domácí hráči lepším týmem se spoustou šancí, Sokol však hrozili především z protiútoků. Ty se jim dařilo i proměňovat. Poločas tedy skončil díky neschopnosti domácích proměňovat své 1000% šance 1:2.

Druhá půle byla v režii dál domácího týmu a to hlavně kdy už domácí šli do deseti a místo přečíslení soupeře docházelo k chaosu, ale na držení míče se nehraje a tak trestající Sokol využily jeden z dalších výpadů směrem k bráně domácích a ujali se vedení 1:3. Navíc v 60 minutě byl právě vyloučen po druhé žluté kartě domácí Tomšík ml. Domácí vložili přesto vše do útoku, ale podařilo se jim přes soustavný tlak pouze snížit z pokutového kopu. První utkání mizerné úrovně tak skončilo ve prospěch Sokola. Háčem Sokola byl přes mírné trápení vyhlášen Mira Vojtíšek, uvidíme jak dopadne v hlasování na naších stránkách a zda so zajistí i sprcháč :)

Velké poděkování Sokola patří fanouškům, kteří si ve slušném počtu v sobotní hezký den našli cestu i do Poříčí a přijeli nás podpořit. Tak snad zas v Jánkách .-)

Tréninky vše vylepšíme a pro další těžké utkání se lépe připravíme, čeká nás teď tým Janských Lázní, který dal prvním zápasem a výsledkem 5:1 jasně najevo, že spadnout nechce a soupeře z Bohuslavic přiblížil naopak k sestupu.

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*