KRKONOŠSKÝ DENÍK - TURNAJ VE VÍTĚZNÉ POŘÁDAJCÍ PETREM PŘIKLOPILEM

Štenclové ve Vítězné obrali pořadatele o všechny ceny

Vítězná - Hromadu turnajů v malé kopané mohli fotbalisté užívající si "dovolenou" od mistrovských soutěží navštívit v úvodu prázdnin. Samozřejmostí bylo havlovické HAPO, hrálo se i ve Rtyni, na Mostku, v Libotově, v Bílé Třemešné či v Podhůří.

včera 22:55

SOUDEK PIVA bývá na turnajích tradiční odměnou pro vítězný tým. Na snímku si jej osedlal brankář Jakub Daniel.

A mělo se hrát i ve Vítězné, kde však pořadatelé museli "pořádnou akci" odložit až na konec července. A stalo se. Turnaje Petra Přiklopila se v sobotu zúčastnila šestice mužstev, když hned dvě po předchozím přihlášení do místa konání nejenže nepřijela, ani nedala o své neúčasti vědět. Zbylí účastníci si tak zahráli systémem každý s každým po dobu dvakrát 10 minut.

Kuriozitou fotbalového klání byl fakt, že v týmu FC Štenclové se sešel tak vysoký počet hráčů, že je organizátoři povolili rozdělit na dvě party. A co se nepřihodilo. "Áčko" skončilo po sečtení výsledků druhé, B tým celý turnaj vyhrál.

Jedna velká skvadra si tak mezi sebe rozdělila ty nejlepší ceny, smutnit ale nemusely ani zbylé celky. Dostalo se totiž na všechny včetně nejlepších jednotlivců. Hráčem turnaje byl vyhlášen Ondřej Poloprudský z týmu Střízlivých, památku na poctivě odpískané duely si odnesl nestárnoucí rozhodčí Jaroslav Mrkvička.

Autor: Tomáš Otradovský

Turnaje ve Vítězné se zůčastnilo hned 13 hráčů z našeho týmu, z toho 6 hráčů za FC Štenclové ,,B", 4 za FC Štenclové ,,A" a 3 za Střízlivý.

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*