LOS JARNÍ SOUTĚŽE 2015

16. kolo 04.04.2015

SOKOL VÍTĚZNÁ VOLNO (PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS)

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1601Lánov APodhůří04.04. 16:00SO
A1A1602KocbeřeStrážné04.04. 16:00SO
A1A1603RtyněKunčice n.L.04.04. 16:00SO
A1A1604Staré BukyMostek04.04. 16:00SO
A1A1606BohuslavicePoříčí u Trutnova04.04. 14:30SOUMT Trutnov
A1A1607Janské LázněVrchlabí B04.04. 16:00

SO

17. kolo 11.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1701Vrchlabí BLánov A12.04. 16:30NED.Branná
A1A1702Janské LázněBohuslavice11.04. 16:30SO
A1A1703  Poříčí u Trutnova Vítězná11.04. 16:30  SO
A1A1705MostekRtyně11.04. 16:30SO
A1A1706Kunčice n.L.Kocbeře11.04. 16:30SO
A1A1707StrážnéPodhůří11.04. 16:30SOD.Branná

18. kolo 18.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1801Lánov AStrážné19.04. 17:00NE
A1A1802PodhůříKunčice n.L.18.04. 17:00SO
A1A1803KocbeřeMostek18.04. 17:00SO
A1A1805Staré BukyPoříčí u Trutnova18.04. 17:00SO
A1A1806 Janské Lázně Vítězná18.04. 17:00  SO
A1A1807BohuslaviceVrchlabí B18.04. 17:00SOUMT Trutnov

19. kolo 25.04.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A1901BohuslaviceLánov A25.04. 10:15SOUMT Trutnov
A1A1902  Vrchlabí BVítězná26.04. 17:00 NED.Branná
A1A1903Janské LázněStaré Buky25.04. 17:00SO
A1A1904Poříčí u TrutnovaRtyně25.04. 17:00SO
A1A1906MostekPodhůří25.04. 17:00SO
A1A1907Kunčice n.L.Strážné25.04. 17:00SO

20. kolo 02.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2001Lánov AKunčice n.L.02.05. 17:00SO
A1A2002StrážnéMostek02.05. 17:00SOD.Branná
A1A2004KocbeřePoříčí u Trutnova02.05. 17:00SO
A1A2005RtyněJanské Lázně02.05. 17:00SO
A1A2006Staré BukyVrchlabí B02.05. 17:00SO
A1A2007  VítěznáBohuslavice02.05. 17:00  SO

21. kolo 09.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2101  VítěznáLánov A09.05. 17:00 SO
A1A2102BohuslaviceStaré Buky10.05. 17:00NEUMT Trutnov
A1A2103Vrchlabí BRtyně10.05. 17:00NED.Branná
A1A2104Janské LázněKocbeře09.05. 17:00SO
A1A2105Poříčí u TrutnovaPodhůří09.05. 17:00SO
A1A2107MostekKunčice n.L.10.05. 17:00NE

22. kolo 16.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2201Lánov AMostek16.05. 17:00SO
A1A2203StrážnéPoříčí u Trutnova16.05. 17:00SOD.Branná
A1A2204PodhůříJanské Lázně16.05. 17:00SO
A1A2205KocbeřeVrchlabí B16.05. 17:00SO
A1A2206RtyněBohuslavice16.05. 17:00SO
A1A2207  Staré Buky Vítězná16.05. 17:00  SO

23. kolo 23.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2301Staré BukyLánov A23.05. 17:00SO
A1A2302  VítěznáRtyně23.05. 17:00  SO
A1A2303BohuslaviceKocbeře23.05. 17:00SOUMT Trutnov
A1A2304Vrchlabí BPodhůří24.05. 17:00NED.Branná
A1A2305Janské LázněStrážné23.05. 17:00SO
A1A2306Poříčí u TrutnovaKunčice n.L.23.05. 17:00SO

24. kolo 30.05.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2402MostekPoříčí u Trutnova30.05. 17:00SO
A1A2403Kunčice n.L.Janské Lázně30.05. 17:00SO
A1A2404StrážnéVrchlabí B30.05. 17:00SOD.Branná
A1A2405BohuslavicePodhůří30.05. 17:00SOUMT Trutnov
A1A2406 KocbeřeVítězná30.05. 17:00  SO
A1A2407RtyněStaré Buky30.05. 17:00SO

25. kolo 06.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2501RtyněLánov A06.06. 17:00SO
A1A2502Staré BukyKocbeře06.06. 17:00SO
A1A2503  VítěznáPodhůří06.06. 17:00  SO
A1A2504BohuslaviceStrážné07.06. 17:00NEUMT Trutnov
A1A2505Vrchlabí BKunčice n.L.07.06. 17:00NED.Branná
A1A2506Janské LázněMostek06.06. 17:00SO

26. kolo 13.06.2015

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
A1A2601Lánov APoříčí u Trutnova13.06. 13:00SO
A1A2603MostekVrchlabí B13.06. 17:00SO
A1A2604BohuslaviceKunčice n.L.13.06. 17:00SOUMT Trutnov
A1A2605StrážnéVítězná13.06. 17:00SOD.Branná
A1A2606PodhůříStaré Buky13.06. 17:00SO
A1A2607KocbeřeRtyně13.06. 17:00

SO

         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI



 

 

 
      

   

 

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY