MINI+MLADŠÍ PŘÍPRAVKY - UKONČILI PODZIMNÍ SEZONU 25.11. V HALE VE VÍTĚZNÉ

Opět jsme ukončili sezonu 2017 v naší hale a snad se všichni opět bavili


Oproti minulému roku to letos trenér Daniel měl složitější, ale rodiče to zvládli.

Zatím co minulý rok s organizací pomáhalo až 5.lidí ze Sokola, tak letos se trenér Daniel musel se vším porvat ,,sám".

Sám úplně nebyl, neboť díky maminkám se připravili překvapení pro naše malé Sokolíky a ne jen pro ně :)


  


Lucka Matušková zastoupila svého partnera trenéra Petra Přiklopila, který ve stejný den od rána jel podporovat svého syna a našeho Sokolíka Erika Přiklopila, který byl náš tým reprezentovat za týmu OFS Trutnov na turnaji v Rokytnici nad Orlicí, kde si zkusil jak pozici brankáře tak útočníka, týmu se moc nedařilo, ale Erik něco pochytal a dal i několik gólů, tím také on a jeden z celého týmu se dostali do dalšího kola nominace OFS Trutnov na další turnaj v prosinci, takže Erikovi sezona ještě neskončila a proto mu držme všichni pěstičky ať se mu daří .-)


    

 

  Letos rodiče opět přispěli dobrotami na rautový stůl, kde si mohli dát všichni od sladkého, slaného, ovoce, zeleniny, masa, sýry...a výborné řízky od Evičky, no prostě jsme si pochutnali :)

Opět krásné a velmi chutné obložené talíře nám připravila Jana Hrnčířová od řeznictví ,,U Slavíků" ze Dvora Králové.

Tím všem moc děkuji.

Minulý rok o pitný režim se staral Roman Tlachaču ze Sport Centra, letos to nešlo a tak rodiče si museli sami poradit a uvařit si káv, čaj či nalít limonádu sami, a to jsme si myslím zvládli také bravurně.Muziku na posledních chvíli nám zajistil Zdeněk Perlík z Žirče, který musel přijet od rozvařeného oběda :)

Děkuji za pomoc .-)


Začali jsme soutěžemi, děti absolvovali slalom na čas, na konci obdrželi malou sladkost, pak se dětem přivázali na nohy nafouknuté balónky a kde do posledních sil se snažili všichni, aby jim soupeř na něj nešlápnul, zůstalo 6 balónku, z toho u dvou hráčů mini .-)


  


Po celou dobu bylo všem přístupné občerstvení, tak jsme se nemuseli bát, že by někdo hladověl, nebo padl žízní :)


Díky nasbíraným věcem od rodičů a sponzorů jsme mohli rozprodat lístky na tombolu, všech 200 lístků padlo.

Penízky z tomboly byly použity na občerstvení.Po malé pauze se ujali her maminky Petra Hudoková a Katka Mittáková, u kterých se děti i rodiče pobavili.

Soutěž bonbónků a hlavně hra na mumie byla super, děkuji oběma maminkám.


No, abych nezapomenul, jako trenér jsme bohužel za dané situace zastupoval všechny trenéry a tak naši nejmenší Sokolíci předali krásné dárky mě a to ne jen pro mě, ale i pro trenéry Pavla Hausera i Petra Přiklopila, velmi všichni trenéři děkujeme, udělali nám velkou radost.Po rozprodané tombole, jsme ji šli rozdat, snad měli všichni aspoň malou radost.

Naši nejmenší se ujali rozdávání výher, zhruba v polovině rozdávání, když všichni seděli u tomboly, vběhl čert do haly, ani ne minutka trvalo se všem našim nejmenším sokolíkům schovat.Hned za čertem přišel Mikuláš s Andělem, kterému každý Sokolík zazpíval a slíbil slib, na vše dohlížel čert, který čekal, zda se najde nějaký zlobivec, už to vypadalo, že nám odnese Vaška, ale na konec nikoho naštěstí neodnesl a tak každý dostal plnou tašku sladkostí, ovoce, různých maličkostí a zajímavých věcí, hlavním dárkem bylo pro děti láhev s logem Sokola a vlastním číslem.Když Mikuláš odešel s Andělem i čertem, tak jsme pokračovali v tombole, bylo to dlouhé a už se každý těšil, aby se už do rozdala.

Halu nám připravila obec, která nám připravila koberec a stoly a vše zpřístupnila, po tombole už pomáhali rodiče vyluxovat, srolovat koberec a odnést stoly. 


Chtěl bych poděkovat sponzorům, obci Vítězná a rodičům, moc vám všem děkuji za veškerou spolupráci a pomoc, a hráčům za krásnou sezonu 2017.

         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

 

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY