MINI+MLADŠÍ SEHRÁLI PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ S FK NOVÁ PAKA A SK MILETÍN

V rámci přípravy jsme sehráli přípravné dvojzápasy v krásné hale v Nové Pace, kde jsme se každý s každým utkali dvakrát.

Zápasová pauza byla znát i na zkušenějších hráčích našeho týmu.

Hned úvod ukázal, že jsme zapomenuli spousty základních věci, obsazování, vyhledávání místa, napadání, přihrávky, ale v průběhu zápasů se vše pomalu zas dávalo do normálních hodnot, ale jako vždy je co zlepšovat, pozitivem je, že si to hlavně přijeli vyzkoušet hráči Mini přípravky na velké branky a musíme je pochválit.

Trochu mě mrzí, že nám chyběli velké opory jako je Vašek Tulach a Tomáš Ježek, kteří by tu hru více oživili a těm nejmenším více pomohli ukázat jak kde co mají dělat.

Každý si to snad užil, každý tým něco dostal dobrého v rámci Velikonoc.

Nyní místo tréninku znova zajíždíme dnes do Nové Paky, ale ven na umělku, kde s Novou Pakou sehrajeme přátelák od 17,30h.

Sokol Vítězná

FK Nová Paka