MINI PŘÍPRAVKA - PŮLMISTREM SEZÓNY 2017/2018

Trenér: PŘIKLOPIL Petr, Alex Daniel, Ondřej Čubič, Šimon Záruba, Adam Mitták, Eliáš Přiklopil, Jiří Hudok, Matěj Kozár, Kuba Hlavatý, Kamil Pavelka, Lukáš Štajer, Jindra Žaba.

Soutěž MINI přípravky se hrála již v minulé sezoně, kterou jsme ještě nehráli.

Letos jsme se přihlásili a náš tým do této soutěže, kterou hrají hráči ročníku 2011 a mladší.

Hraje se 3+0 tzv. na malé hřiště, menší branky a 3 proti 3 bez brankáře.

Hraje přizpůsobena k tomu, aby hráči útočili a dali co nejvíce branek.

V novém soutěžním ročníku jsme se rozhodli pro dostatek hráčů přihlásit i náš tým pod vedením trenéra Petra Přiklopila.

Poslední 14.zápas podzimní části sezony 2017/2018 MINI přípravka sehrála v Žacléři, kde dvěma výhry potvrdila roli favorita a upěvnila první místo a tím se stala půlmistrem teto sezony.

183 !!!

tam se zastavilo číslo vstřelených branek naši MINI přípravky!!!

A pouze 44 obdržených.

To značí, že dobře útočíme a dobře bráníme, a hlavně naše práce s dětmi je asi na dobré cestě.

Nejvíce branek vstřelil ELIÁŠ PŘIKLOPIL ,

někteří soupeři nevěřili, že Eliáš může hrát tuto soutěž, proto připomínám, že je ročník 2011, a z Eliáše nám roste zdravě drzý a sobecký útočník a to nemluvím o tom, že chytá dobře za MLADŠÍ přípravku, kde je zatím nejlepší střelcem týmu jeho brátr Erik.

Hold trenér Petr Přiklopil si vychoval dva šikovné hráče a snad se mu to podaří i s dalšíma hráčema našeho týmu .-)

Tak ve čtvrtek jsme jsme si vydali za pěkného počasí na poslední zápas do dalekého města Žacléře.

Soupeř ze Žacléře nastoupil proti nám jen se čtyřma hráči a naši borci si chvilkama nevěděli rady, jak na ně.

Ale po chvilce jsme se dostali do tempa a začali jsme dávat branky.

1.zápas jsme vyhráli

BANÍK ŽACLÉŘ - SOKOL VÍTĚZNÁ

3:8

Branky: Eliáš Přiklopil 2x, Čubič Ondra 2x, Hudok Jiří 2x, Hlavatý Kuba 2x, a spousty neproměněných šancí.

2.zápas jsme také vyhráli

BANÍK ŽACLÉŘ - SOKOL VÍTĚZNÁ

3:4

Branky: Hudok Jiří 2x, Eliáš Přiklopil 1x, Ondra Čubič 1x

Tento zápas jsme vyhráli o prsa a se štěstím, ale kluci bojovali až do konce a zaslouženě jsme oba zápasy vyhráli.

Děkuji všem hráčům za všechny výkony ve všech zápasech jsme zatím odehráli.

Velké poděkování patří také rodičům.

Sestava: Eliáš Přiklopil, Jiří Hudok, Ondra Čubič, Jindra Žaba, Matěj Kozár, Adam Mitták, Tomáš Marek, Kuba Hlavatý, Lukáš Štajer.

Omluveni: Daniel Alex, Šimon Záruba, Kamil Pavelka.

DĚKUJI VŠEM, TRENÉR PETR PŘIKLOPIL