MINI PŘÍPRAVKA - TŘETÍ ZÁPAS BEZ PROHRY, NEJLEPŠÍ STŘELEC OPĚT ELIÁŠ PŘIKLOPIL

22.09.2017 08:04

V tom to týdnu jsme jeli ke druhému zápasu, celkem k třetímu.

A OPĚT BEZ PROHRY!

VEDEME TABULKU

Za mladší přípravku střelecky řádí brácha Erik, a v mini přípravce řádí Eliáš Přiklopil!

,,Odehráli jsme třetí mistrovské utkání mini přípravka 3+0.

Ve čtvrtek jsme měli první zápas na venkovní půdě a to v Úpici .

Poprvé jsme zajížděli k soupeři a nevěděli jsme co nás bude čekat od Úpických hráčů.

Na zápas jsme odjeli v sestavě:

Přiklopil Eliáš, Daniel Alex, Hudok Jirka, Hlavatý Kuba, Matěj Kozár, Pavelka Kamil, Čubič Ondra, Štajer Lukáš, Žaba Jindra.

Kluci byli nažhaveni na zápas už před dlouhou cestou do Úpice.

Tam jsme narazily na kvalitní tým domácích.

První zápas jsme vyhráli 14 -6.

Branky: Přiklopil Eliáš 10x, Hudok Jirka 2x, Žaba Jindra 1x, Čubič Ondra 1x.

Po malé přestávce jsme odehráli druhý zápas který jsme vyhráli 16 - 6.

Branky: Přiklopil Eliáš 7x, Daniel Alex 2x, Hlavatý Kuba 2x, Čubič Ondra 2x, Štajer Lukáš 1x, Hudok Jirka 1x, Máta Kozár 1x.

Obě utkání jsme zvádli vítězně.Kluci si vypracovali spousta dalších šancí ,ale ve finální fázi koncovka byla špatná ,proto kluci vědí že se to musí hodně vylepšit .Na tréninku máme co zlepšovat a dost se ještě učit.

Jinak opět všechny kluci mají velkou pochvalu a doufám že budou makat furt stejně.Velkou spoustu šancí měl v těchto zápasech Daniel Alex ,ale nebylo mu souzeno dát víc branek škoda snad příště .)

Také zasloží velkou pochvalu rodiče dětí kteří mohli jet s námi děkujem.

Trénink v pondělí od 17.30 na hřišti.

Taky přejem brzké uzdravení Adamoj Mittákovi, ať se zas opět může vrátit mezi kluky a zase s nima hrát.

Děkuji trenér Petr Přiklopil."