MLÁDEŽ - STARŠÍ ŽÁCI A MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

STARŠÍ ŽÁCI

Sehráli svůj první boj na jaře na domácí půdě se Spartou Úpice

Bohužel na ně nestačili a soupeř je deklasoval 0:10 a 0:9.

Žáci hrají v sobotu 14.4. v Poříčí od 10:00 h.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Sehrála v sobotu také svůj první souboj na domácím hřišti nejdříve proti MFK Trutnov B, který deklasovala vysoko 18:2, a po pauze když hrál mezi zápasu MFK Trutnov B s FC Vrchlabí jsme vyzvali druhý tým, jeden z nejlepších celků v soutěži FC Vrchlabí.

Nejdříve jsme prohrávali, ale zápas jsme otočili a do poločasu jsme hráli vyrovnanou partii.

Druhý poločas jsme začli hned vedením, ale soupeř nás potrestal za chyby a zápas ještě otočil.

Zůčastnili se: Eliáš a Erik Přiklopilovi, Andrejka a Kuba Hlavatý, Tomáš Ježek, Valča Žabová, Honza Saska, Vašek Tulach, Hudok Jiří, Ondra Čubič,

Sokol Vítězná - MFK Trutnov B

18:2 (11:1)

Branky: Erik Přiklopil 8x, Vašek Tulach 6x, Andrejka Hlavatá 1x, Jiří Hudok 1x, Honza Saska 1x, Kuba Hlavatý 1x.

V zápase jsme si mohli vyzkoušet hráče na všech postech, bohužel soupeř to odnesl vysokou porážkou, i tak má u mě velké uznání, že to nevzdal a bojoval do konce.

Sokol Vítězná - FC Vrchlabí

11:13 (7:7)

Branky: Erik Přiklopil 5x, Tulach Vašek 5x, Kuba Hlavatý 1x.

Zápas nezačal dobře, pauza nám moc neprospěla na rozehraný tým.

Ale postupně jsme se dostávali do hry, ale hra se silným soupeřem byla nahoru dolu, hráčil ze sebe vydali vše, zasluhou jim byla poločasová remíza.

Ač jsme začali druhý poločas dobře, tak šikovný soupeř se rohodně nechtěl vzdát a několikrát nás načapal na holičách a konec zápasu otočil.

Bohužl v zápase jsme dělali chybi v obsazování i rozehry, někdy jsme měli vystřeli dříve, někdy spíše přihrát lépe postavenému spoluhráči,

ale za bojovnost musím všechny moc pochválit a jsem rád, že se opět zapracovali někteří vybraní hráči již z Mini přípravky.

V sobotu 14.4. zajíždíme do Lánova, kde od 10:00 hrajeme s domácíma a od 11:00 s Baníkem Rtyně.

16.4. a 18.4 budou tréninky venku na hřišti od 17,30h.

MINI PŘÍPRAVKA

Pravidelně trénuje každé pondělí a středu od 17,30h na hřišti, a někteří hráči si to chodí zkoušet za Mladší přípravku, kde se jim daří.

Samotná jejich soutěž začíná 19.4. od 16,30h v Kocbeři, kde se utká i se Rtyní od 17,10h.