MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - DOSLOVA VYBOJOVALA DVĚ VÝHRY V LÁNOVĚ

Zůčastnili se: horní řada zleva: trenér Přiklopil Petr, Ježek Tomáš, Hlavatá Andrejka, Přiklopil Erik, Tulach Vašek, Žabová Valča, Čepelka David, trenér Daniel Jakub.

spodní řada zleva: Mitták Adam, Hudok Jiří, Hlavatý Kuba, Čubič Ondra, Saska Honza, ležící golman Přiklopil Eliáš.

V sobotu zajížděla mladší přípravka ke svému druhému turnaji do Lánova, počasí se vylepšovalo stejně jako naše hra.

Z Lánova jsme si přivezli plný počet možných bodů.

V prvním zápase jsme nastoupili proti domácímu Lánovu.

Ze začátku jsme se rozkoukávali, ale asi po 2minutkách se na hřišti děli věci, které mi dělali obrovskou radost.

Jako tréner jsem nemusel tolik poučovat hráče co by měli dělat, když hráli pěkný kombinační fotbal, který je zaslouženě dostal k výhře.

I hlavně díky zákrokům golmana Eliáše Přiklopila, který dnes velmi podržel náš tým.

Lánov - Sokol Vítězná

3:5 (1:2)

Branky: Vašek Tulach 3x, Erik Přiklopil 2x

V druhém zápase jsme trochu zaspali začátek prvního poločasu a když už jsme si něco vytvořili, tak soupeře skvěle podržela golmanka.

To už jsme prohrávali 0:2 poločas, ale po domluvě s hráči a zotpovědném přístupu se děli věci, ani né po pár minutách jsme díky nasazení všech vyrovnali na 2:2 a jak to řekli rodiče sami, infarktový zápas.

Ale díky kvalitnímu přístupu všech hráčů hlavně v druhé půli zápas otočili zvítězili těsně 6:5, a opět musím vyzvdvihnout výkon golmana Eliáše.

Rtyně - Sokol Vítězná

5:6 (2:0)

Branky: Erik Přiklopil 3x, Vašek Tulach 2x

Tréninky: Pondělí od 17,30 do 19h v hale a ve středu od 17,30 do 19h na hřišti.

Mini hraje svůj první zápas ve čtvrtek v Kocbeři od 16,30h.

Mladší hrajou v sobotu v Horňáku od 10h.