MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - PORAZILA I V DOHRÁVCE NA NAŠEM HŘIŠTI SPARTU

V úterý 24.10. jsme hráli dohrávku s Úpicí na našem hřišti.

Dnes se zrovna nerodili výhry tak dobře jako v sobotu v Úpici.

Soupeř byl na nás lépe připraven a my jsme nehráli tak dobře, ale se štěstím jsme urvali 6.bodů.

Zápas nezačal špatně, ale jen jsme dali gól, tak soupeř vyrovnal.

Soupeř lépe kombinoval, tvořil.

My vypadli ospale, chyběla větší jiskra, nedařila se rozehra ani příhry, nikdo nechtěl nic tvořit a zbavoval se míče, soupeř nás dobře napadal, my špatně i obsazovali a bránili, místo přihrávky jsme si vybrali cestu s hlavou do země skrz ,,zeď".

Když už jsme začali proměňovat šance a vedli i 4:1, tak soupeř se dotáhl až na 5:5 a jen se štěstím jsme vyhráli poločas 6:5.

Durhý poločas byl nemlich to samý, sám sebe jsme se ptal co se děje.

Vedli jsme 9:6 a soupeř dotáhl na 9:9, a opět se štěstím jsme vyhráli 10:9.

Dnes se nedařilo ani golmanovi Eliášovi, který neměl s kým rozehrát každou hru od branky, pač jsme se nenabízeli a spíš než rukama dnes se snažil zachytit míč nohama.

V zápase snad mohu jen pochváli snaživost Matěje a bojovnost Andrejky Hlavatý.

Sokol Vítězná - Sparta Úpice

10:9 (6:5)

Branky: Všek Tulach 5x, Erika Přiklopil 4x, David Čepelka 1x

Mezi zápasy jsme šli do kabin, kde jsme nejdříve děti spucovali, pak vysvětlili co by měli dělat a co od nich chceme, kde by to měli zlepšit a na konec jsme se je snažili nahecovat na lepší výkon.

Což se nám snad povedlo, pohyb všech se zlepšil, začali jsme tvořit, přihrávat, bojovali jsme, jen to bráněni dnes bylo stálé špatné, tř. 3 jsme chodili na jednoho a pak za náma zůstávali volní hráči a hráči Úpice to dobře četli a trestali.

Do branky se po poločase postavil Vašek Tulach, kterému se docela dařilo, hodně střel ještě pochytal.

Hlavně se konečně rozstřílel chladnokrevně Erik Přiklopil, když dal asi 5 rychlých gólů za sebou.

Všichni se snažili a tím jsme se dopracovali k vítězství.

Sokol Vítězná - Sparta Úpice

17:9 (10:5)

Branky: Erik Přiklopil 11x, Vašek Tulach 4x, Eliáš Přiklopil 1x

Zůčastnili se: Erik a Eliáš Přiklopilovi, Ája a Kuba Hlavatý, Vašek Tulach, Adam a Matěj Mitták, Tomáš Ježek, Jiří Hudok, Valča Žabová, David Čepelka.

Omluveni: Honza Saska, Filip Král, Ondra Čubič.

Nyní nás čeká poslední turnaj podzima v sobotu 28.10. od 10:00 h. hrajeme s Mladýma Bukama a pak se Rtyní.

Trénovat budeme už jen v hale s Mini přípravkou každé pondělí a středu od 17:30, možná ještě pojedeme na jeden turnaj a 25.11. opět bude týmová rozlučka se zábavou v hale.

Proto prosíme, kdyby měl někdo možnost nám něco věnovat pro děti a do tomboli, tak mě kontaktujte 773931303 Daniel

Děkuji Jakub Daniel