MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - PŘIJELA Z HOSTINNÉHO BEZ PROHRY, KDYŽ PORAZILA DOMÁCÍ I DVŮR

Mladší přípravka přivezla z Hostinného plný počet bodů.

Když v prvním zápase za ,,krásného" deštivého počasí se nejdříve utkala s domácím Hostinným.

HOSTINNÉ - SOKOL

2:12 (1:5)

Branky: Erik Přiklopil 7x, Eliáš Přiklopil 3x, Tomáš Ježek 2x

Hned na to, jsme znaveni vstoupili do zápasu proti fyzycky dobře připravenému mužstvu Dvora.

První branku nám vstřelil Dvůr, do konce jsme prohrávali 0:2, ale pak dal ještě do poločasu 2 goly Erik a trefil se ještě Kuba Hlavatý, tím jsme vyhráli poločas 3:2.

Boj o každy metr pokračoval, dobře jsme bránili, obě lavičky od začátku zápas prožívali s hráči, ale naštěstí se trefovali naši bratři Erik a Eliáš Přiklopilovi a dotáhli zápas k vítěznému konci.

TJ DVŮR KRÁLOVÉ N.L. - SOKOL

3:8 (2:3)

Branky: Erik Přiklopil 5x, Eliáš Přiklopil 2x, Kuba Hlavatý 1x

Děkuji všem hráčům, že za tak chmurného počasí makali až do konce ze všech sil co měli, opět bylo k vidění spousty pěkných akcí, obranných zákroků i brankář nám pomohl včasnými výběhy.

A však zajisté je stále co zlepšovat.

Do zápasu nemohl odcestovat nemocný Vašek Tulachu a David Čepelka, dále Honza Saska, a tím chci poděkovat hráčům Mini přípravky, kteří odehráli za tento týden 2.své zápasy a pak ještě náš.

Vzhledem k svátku ve čtvrtek jsou vložená hrací kola, a kvůli počasí a nemocím, a náročnosti jsme se dohodli, že program hráčů Mini přípravky a Mladší přípravky bude upraven.

PROGRAM MLADŠÍ PŘÍPRAVKY:

25.9. PONDĚLÍ VOLNO

27.9. STŘEDA VOLNO

28.9. ČTVRTEK od 10:00 hod. na našem hřišti 5.zápas s Lánovem.

30.9. SOBOTA od 10:00 hod. v Mladých Bukách s domácíma a s Hostinným.

PROGRAM MINI PŘÍPRAVKY:

25.9. PONDĚLÍ VOLNO

27.9. STŘEDA od 17:00 hod. na našem hřišti 4.zápas s Hostinným.