MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - PŘIVEZLA Z ÚPICE 6.BODŮ

23.10.2017 09:57

Zůčastnili se: Trenéři Jakub Daniel a Petr Přiklopil, Eliáš a Erik Přiklopilovi, Vašek Tulach, Tomáš Ježek, David Čepelka, Honza Saska, Matěj Mitták, Andrejka a Kuba Hlavatý, Jiří Hudok.

Zatím si držíme druhou příčku, když dívky Trutnova nehráli.

Ná zápas do Úpice se omluvili pouze dva hráči z nominovaných a všichni co byli, tak předvedli výborný výkon, o všem mluví výsledek, který je bohužel pro soupeře až drtivý

V brance si opět své dobře odpracoval Eliáš Přiklopil, který pak zmrzlý do druhého zápasu pustil místo sebe jednoho z nejvyšších z našeho týmu, Kubu Hlavatého, který také dobře chytal, až na zbrklou rozehru, ze které dostal zbytečně gól. Aspoň, že svou bojovností, ale Kuba v poli se dopracoval díky ségře ke gólu, no a Andrejka Hlavatý v dnešních zápasech dala také góly.

Jinak Eliáš ještě stihl dát ve hře 3 góly.

Celou hru dobře tvořili Erik Přiklopil, který ne jen, že dával góly, ale na spousty přihrál, svedl spousty soubojů a jen tak někoho nepustil k naši brance, zaslouženě na dále vede týmovou tabulku střelců, za ním mu je v patách dnes výborně hrající Vašek Tulach, který ne jen že dal spousty branek, ale dnes zvedl i hlavu a dobře se snažil něco ve hře vymyslet a hledal i lépe postavené spoluhráče.

Defakto dnes všichni plnili vše co jsme po nich chtěli. Dobá rozehra, příhry, tvoření a střelba.

Proto si dali gól i David Čepelka, Honza Saska a Jířa Hudok.

136!

Tam zatím se zastavila čísla se vstřelenýma brankama do soupeřových branek!

Nejhůř jsme mohli skončit po víkendu na 3.místě, což je pro mě osobně super .-)

Nyní nás do konce poloviny sezony čekají ještě 2.zápasy, kde můžeme ještě získat 12.bodů, jediné čeho se bojím je počasí a zdraví dětí.

1.zápas

Sparta Úpice - Sokol Vítězná

2:16 (0:5)

Branky:Vašek Tulach 8x, Erik Přiklopil 6x, Andrejka Hlavatá 1x, Kuba Hlavatý 1x

2.zápas

Sparta Úpice - Sokol Vítězná

2:19 (1:10)

Branky: Vašek Tulach 7x, Erik Přiklopil 4x, Eliáš Přiklopil 3x, Andrejka Hlavatá 1x, Honza Saska 1x, Tomáš Ježek 1x, David Čepelka 1x, Jířa Hudok 1x.

PROGRAM MLADŠÍ PŘÍPRAVKY:

24.10. ÚTERÝ od 16:00 dohrávka opět s Úpicí, ale nyní na našem hřišti

28.10. SOBOTA od 10:00 poslední zápas podzima odehrají na našem hřišti s Mladýma Bukama a Rtyní

MINI PŘÍPRAVKA:

25.10. STŘEDA od 17:30 trénink v hale