MLADŠÍ PŘÍPRAVKA-V NEDĚLI NA NAŠEM HŘIŠTI V UVIDNIM TURNAJI DVAKRÁT VYHRÁLA A JEDNOU PROHRÁLA

I mladší přípravka hned v prvním zápase nové sezony porazila Mladé Buky, ve druhém zápase nestačili na Rtyni, pak ale ještě porazili Dvůr Králové n.L.

Takže naše mládež začala sezónu výtečně.

VÍTĚZNÁ-ML.BUKY 13:5 (5:3)

Branky: 5x Erik Přiklopil, 4x Eliáš Přiklopil, 3x Lukáš Kalenský, 1x Alex Daniel.

VÍTĚZNÁ-RTYNĚ 3:8 (3:5)

Branky: 2x Erik, 1x Eliáš.

VÍTĚZNÁ-DVŮR KRÁLOVÉ N.L. 9:3 (6:2)

Branky: 4x Eliáš, 4x Erik, 1x Lukáš Kalenský.

Slovy trenéra Jakuba Daniela:

Díky prázdninám i nám chyběly někteří hráči stejně jako naši starší přípravce.

I tak náš tým v čele v brance s Valčou Žabovou dokráčeli ke dvoum vyhrám.

Již po odehraném sobotním zápase děkuji bratrům Erikovi a Eliášovi Přiklopilovím, kteří nám pomáhali tvořit hru a dali si hodně gólů.

Skvělé bylo, že hráči, kteří skončili v Mini resp.ročník 2011 se dobře zapracoval do jiného systému hry a k tomu mohu s radostí říct, že třeba i Lukáš Kalenský ročník 2012 odehrál dobré zápasy, vždyť dal 5.gólů! A tak jeho děda se plácne přes kapsu :)

Úvodní gól sezony dál Alex Daniel  :)

Ale abych jen nechválil, což nejde, tak se vrátím k tomu co musíme zlepšit a to hlavně necouvat před protihráčem, napadat, soustředit se na hru, mluvit, obsazování a využívat celé hřiště.

Ale na první turnaj musím jen chválit a děkuji za přístup.

Také děkuji Petrovi Přiklopilovi z klubovny, který i pro soupeře obstaral bomboniery a našim Sokolikům ještě dál hranolky a pití.

V sobotu zajíždíme do Kocbeří.