MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - ZAJÍŽDĚLA ZA KRÁSNÉHO POČASÍ V NEDĚLI DO HORŇÁKU

16.10.2017 11:17

Výjmečně jsme hráli až odpoledne, za krásného počasí v Horňáku.

Před námi hráli zápas domácí MFK Trutnov dívky - Rytně 4:1.

My jsme začali od 14h zápas se Rtyní.

Šance stříldali šance, hráli jsme zotpovědně, vynaložili jsme hodně sil.

Hru tvořil dobře Erik Přiklopil, který zaznamenal hattrick.

Dobře chytal i jeho brácha Eliáš.

V obraně to dobře odřel Tomáš Ježku a když byl na hřišti Jirka Hudok, tak oproti včerejšímu zápasu dnes šel i proti vyššímu soupeři bez ostychu.

Mnoho soubojů zdolával Vašek Tulach, měl i mnoho šancí, ale v mnoha případech bych byl raději, kdyby zvedl jen hlavu a našel spoluhráče, kteří stáli lépe postaveni, nebo si mohl jen narazit se spoluhráčem, ale on byl jak tank :)

Andrejka i Kuba Hlavatý dobře bez ostychu napadli obranu soupeře.

Bohužel soupeř se přes to dostal s míčem i do naši branky.

Skóre mohlo být vyšší, kdyby jsme některé situace řešili jinak.´

V zápase mi chybělo více tvořivosti, více klidu a souhry, sobeckost útoku je v pořádku, ale někdy by měl vyhodnotit situci lépe.

BANÍK RTYNĚ - SOKOL

1:5 (0:1)

Branky: Erik Přiklopil 3x, Vašek Tulach 2x

MFK TRUTNOV DÍVKY - SOKOL

5:2 (2:0)

Branky: Vašek Tulach 2x

Do druhé zápasu jsme šli znaveni z prvního zápasu a delší pauza nám neprospěla.

Každopádně musím pochválit hru dívek. Dívka nedívka, hráli prostě fotbal, našim hráčům nic nenechali zadarmo, chodili do souboje, hlavně je podržela dobře chytajcí golmanka.

My jsme se i přes to, že jsme prohrávli poločas 0:2, tak jsme se snažili srovnat, do konce jsme srovnali na 2:2, ale stejné chyby ve hře v první zápase se oběvovali v tomhle a navíc jsme byli dobře obsazeni, a tak rozehra od branky někdy byla zbrkle na kopačky soupeře, ale hlavně v ten to moment chybělo více pohybu a nabídky hráčů.

S chybějcíma silama přicházela i nervozita a nepřesnost, ale všichni hráli do konce zápasu a holkám nenechali nic zadarmo, rvali se jako lvi.

Na zápas odjeli: Eliáš a Erik Přiklopilovi, Kuba a Ája Hlavatý, Valča Žabová, Jiří Hudok, Honza Saska, Matěj Mitták, Tomáš Ježek, Vašek Tulach.

Momentálně si držíme krásné 3.místo.

PROGRAM MLADŠÍ PŘÍPRAVKY:

16.10. PONDĚLÍ od 17:00 - trénink na hřišti

18.10. STŘEDA od 17:00 - trénink na hřišti

21.10. SOBOTA od 9:00 - 9.zápas v Úpici (dvoj zápas)