MUŽI - 3 BODY ZŮSTALI DOMA PROTI MOSTKU

Dle všech Víťa Robek popravil své bývalé spoluhráče.

Víťa Robek proti Mostku dal hattrick.

Trefil se i předstopér Filip Kňourek.

Obrana Sokola v čele s Lukášem Čechovičem nepustila soupeře téměř ke střele a Daniel byl téměř bez práce.

Dle webu FK Mostek přijel oslaben o 3 hráče.

Všemi známý trenér hostí kupodivu udržel nervy na uzdě během utkání, ale na svých stránkách pobavil všechny, když si musel pobrečet a napsat svou pohádku, a aby toho nebylo málo srabácky pomluvit našeho brankáře.

Je fakt, ale že Daniel, který se snažil tým tlačit k útoku 2x zbytečně to přehnal s rychlostí rozehrávky, při které trefil odbíhající hráče do zad.

Aspoň si snad vezme náš golman ponaučení :)

Sokol Vítězná - Mostek

4:0 (1:0)

Branky: Robek 3x, Kňourek

Rozhodčí: Seidel M., Petrů J., Pohořelý J.st.

ŽK: 5:2

ČK: 0:0

Hned v 8" centr který končil na zadni tyči soupeřovi branky zaskočil brankáře hosti a nejspíš i pomocí mírné teče našeho snajpra Víti Robka měnil skóre 1:0 pro nás.

Jinak první poločas se odvíjel mezi vápny, s převážným tlakem u soupeřovi branky. Bohužel, někdy chyběla spíše odvaha to vzít sám na sebe a raději zakončit, než přihrát, pak by to pro Mostek mohlo být i krutější.

Druhý poločas začal již s větší převahou na našich kopačkách a z jendou mnoha šancí se v 70" trefil k tyči Robek 2:0, a hned za 2" po faulu završil Víťa Robek svůj hattrick proměněnou penaltou na 3:0.

Konečný slovo měl náš Sokolík, předstoper Filip Kňourek, když si udělal vílet po levé straně a na zadní tyč krásně umístil míč do branky 4:0.

Ještě za zmínku stojí střela Viliama Ulrycha, který v 80" nastoupil a hned za 3" z malého vápna málem přelomil tyč soupeře jakou pumelici vypustil, škoda, volala po gólu, bohužel byla němá a ke všemu se při tom Ulrych zranil, když blbě došlápl.

Teď nás čeká podle mě silnější oříšek, v sobotu 17/9 zajíždíme do Jánských Lázní, kde budeme hrát od 17:00 hod. Soupeř nezačal sezonu dvakrát nejlépe, ale poslední dvě kola ukázal, že o něm ještě v okrese uslyšíme, neboť v týmu hlavně hrají zkušení a známý borci a před čtrnácti dny dokonce doma obrali Rtyni, ač po zápase spekulují všichni o špatně řízeném zápase rozhodčím. Minulý týden do 80" prohrávali v Mladých Bukách, ale pak posledních 10" mohli i vyrovnat, kdyby měli více času, takže určitě nás nečeká nic lehkého.

MÁ PRŠET A V JÁNKÁCH MAJÍ DOBRÉ PIVEČKO A URČITĚ I NĚCO K SNĚDKU, NESEĎTE DOMA, A POJEĎTE S NÁMI NÁM POMOC PORAZIT JÁNKY, BUDEME VÁS POTŘEBOVAT! .-)