MUŽI A GARDA SE LOUČILI SE SEZONOU 2015/2016

04.07.2016 21:40

V sobotu 25.6.2016 od 13:00 hod se začala scházet parta Sokolíků, která se nejprve vrhla do přípravy oslav a do přípravy na novou sezónu 2016/2017.

Nejprve se připravil gril na prasátko, pak do večera se o něj starali všichni :)

Něco dobrého na zub nám nachystala děvčata.

Pitný režim byl od začátku řádně doplňován u všech.

Po sléze se par kluků vrhlo na nové sítě za brankami, které bylo třeba již vyměnit a další parta kluků se vrhla na složení a uzemnění nových pevných velkých zapásových branek, které se nebudou muset odnášet a nemusíme se již bát, že by na někoho spadly. Sítě nebudeme muset uklízet a sekání okolo bude jednoduché.

Pak se odehrál malý zápas pro větší žízeň a vše mohlo pokračovat ke zdárným oslavám této sezony.

Bohužel došlo i k loučení a zároveň ocenění a to jednak rozloučení se snajprem Víťou Robkem (Cicou), který ukončil svou kariéru v týmu mužů a přechází do staré gardy s historicky zapsaným záznamem v týmu Sokola a to se 102 góly za 5 sezón!!! A tuto sezonu završil jako nejlepší střelec okresu se 33 góly!!!

OBROVSKÁ GRATULACE VÍŤO A DĚKUJEME!!!

Dále se také bohužel loučil Štírek a šikovný nebojácný bek Patrik Čechovič a s ním i další snajpr Jirka Pohořelý.

Patrik Čechovič odehrál za Sokol 31 sezón!!! A Jirka Pohořelý o něco méně krásných 17 sezón!!!

Jelikož z okresu nepřišlo Víťovi popřání k nejlepšímu střelci, který se mohl rovnat i se střelci z kraje, tak dostal aspoň ocenění od nás.

Vedení a loučící se kluci.

Pan Váňa nám donesl poklad, který později možná zveřejníme.

Závěrem bych rad poděkoval hlavně celému vedení klubu, Pavlu Hauserovi a všem sponzorům za péči HDG Patriots, bez těch by to prostě nešlo a pak hlavně divákům a všem lidem za podporu a pomoc a také velký vděk patří všem hráčům.

JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI VŠEM SOKOLÍKŮM!!!

DOUFÁM, ŽE UŽ TEĎ SE VŠICHNI TĚŠÍTE NA NOVOU SEZONU 2016/2017 .-)