MUŽI - ,,BOHUŽEL" MÁME KONEC PODZIMNÍ ČÁSTI, ZROVNA KDYŽ SE TAK DAŘÍ :)

07.11.2016 07:38

ANO!

DOKÁZALI JSME TO!

5 VÝHER V ŘADĚ ZA SEBOU, A VŠE TÝMY Z HORNÍHO PATRA TABULKY PŘI SKÓRE 17:5!!!

JAK MUŠKETÝŘI, BOHATÝM BER, CHUDÝM DÁVEJ :)

A TAK NÁS MŮŽOU JEN MRZET ZTRACENÉ BODY S TŘEMEŠNOU A PODHŮŘÍM.

POSLEDNÍ PODZIMNÍ ZÁPAS JSME SE ROZLOUČILI NEJLÉPE JAK JEN TO ŠLO, NA DOMÁCÍ PŮDĚ JSEM PORAZILI DALŠÍHO TĚŽKÉHO SOUPEŘE Z POŘÍČÍ 3:1!

ÚVOD ZÁPASU ZAČALI LÉPE HOSTÉ, ALE MY SE NAŠTĚSTÍ POSTUPEM ČASU DOSTALI DO HRY.

TÝMOVÁ PRÁCE SOKOLA DOVEDLA PO 20" UTKÁNÍ K ZAVELENÍ K ÚTOKU, KDYŽ SE DVAKRÁT TREFIL DO POLOČASU KDO JINÝ, NEŽ VÍŤA ROBEK!

DO POLOČASU JSME MOHLI VÉST I 4:1, ALE V BRANCE HOSTÍ BYL PROTI KAMITZ, KTERÝ DVAKRÁT SVŮJ TÝM PODRŽEL A PO CHVÍLI A VEDENÍ 2:0 SE NAŠE HRA ZATÁHLA A SOUPEŘ SE DOSTÁVAL NA KONĚ, NAŠTĚSTÍ PROMĚNIL JEN JEDNU ŠANCI A TAK POLOČAS BYL 2:1 PRO NÁS.

DO DRUHÉHO POLOČASU, UDĚLALI ZMĚNU JEN HOSTÉ, KDYŽ MUSEL ODSTOUPIT ZRANĚNÝ HRÁČ HOSTÍ ROMANČÁK

SOUPEŘ VE DRUHÉM POLOČASE MOC UŽ NEUKÁZAL A NA KONI JSME BYLI MY, ALE CO JSEM ZAS NEDALI :)

SOUPEŘ Z POŘÍČÍ NEUDRŽEL NERVY NA UZDĚ A NESOUHLASIL S VÝROKY SUDÍHO A POMEZNÍHO, KTEŘÍ JINAK ODŘÍDILI UTKÁNÍ DLE MÉHO NÁZORU SPRÁVNĚ.

V 62" DOSTAL PO DRUHÉ ŽLUTÉ HRÁČ HOSTÍ ČERVENOU A HRÁLO SE PROTI 10, ALE SOUPEŘ NIC NEVZDAL A BOJOVAL DÁL, A JAK JE ZNÁMO, PROTI 10 SE HRAJE KUPODIVU HŮŘ NEŽ PROTI PLNÉMU POČTU.

V 66" MUSEL NA PLAC OPOZDILEC LUKÁŠ ČECHOVIČ, KTERÝ NAHRADIL DOBŘE HRAJÍCÍHO ZRANĚNÉHO FILIPA KŇOURKA, TAK DRŽÍME PĚSTI FILDO AŤ SE NA JARO DÁŠ DO KUPY .-)

BOHUŽEL PO FAULU HRÁČ POŘÍČÍ JANDERA VIDĚL V 78" PO DRUHÉ ŽLUTÉ TAKE ČERVENOU A SOUPEŘ ŠEL DO 9, MY HRU OTEVŘELI STEJNĚ JAKO SOUPEŘ A HRA SE HODNĚ ROZKOUSKOVALA.

V 87" STŘÍDAL PATRIKA ČERNOTU MARTIN PLCH, BOHUŽEL GÓL NA UKLIDNĚNÍ PŘIŠEL AŽ V 90" KDY SI POJISTIL 2 MÍSTO STŘELECKÉ TABULKY TÝMU LUKÁŠ ANDRLE A TÍM MOHL POZVAT VŠECHNY K OSLAVÁM ÚSPĚŠNÉHO KONCE PODZIMA.

BOHUŽEL ZVÝŠENÍ PŘIŠLO AŽ TAK POZDĚ A NEMOHLI SE DOSTAT DO HRY VŠICHNI ZA TAK HEKTICKÉHO STAVU, AČ SI MYSLÍM, ŽE VZHLEDEM K TAK CHLADNÉMU POČASÍ BYLI VŠICHNI RÁDI, ŽE BYL ZÁPAS ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI.

A CO SE DĚLO DÁL...TAK TO JSTE MĚLI DORAZIT DO KLUBOVNY...BYLO TO VELKÉ :D

A NE JEN V KLUBOVNĚ, ALE DLE DOSLECHU I VE DVOŘE :D

Sokol Vítězná - FK Poříčí u Trutnova 3:1 (2:1)

Branky: Robek 2, Andrle - Janas

Rozhodčí: Seidel M., Žák P., Michl F.

ŽK: 3:4

ČK: 0:2 (Tomšík, Jandera)

Diváků: 35.

V úvodu zápasu byli aktivnější hosté, postupem času se hra vyrovnávala a domácí se slepenými góly ve 24. a 27. Min., kdy se trefil domácí kanonýr Robek, dostali do dvougólového vedení. Pak byli domácí mírně lepším mužstvem a hosté mohli děkovat svému brankáři, že rozdíl skóre nebyl vyšší. Hostům se na konci poločasu podařilo Janasem snížit na 2:1 a zápas tím zdramatizovat. Ve druhém poločase ale svou nedisciplinovaností, kdy v 62. a 78. min. obdrželi červené karty a tak dohrávali pouze v 9, domácím se nakonec v poslední minutě zápasu podařilo Andrlem vstřelit 3 branku a tím bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Domácí tím zakončili podzimní část 5 výhrami v řadě se soupeři z nejvyšších pater tabulky

JSEM RÁD, ŽE JSEM SE ROZLOUČILI TAK ÚSPĚŠNĚ S PODZIMEM, PO TAK ROZPAČITÉM ZAČÁTKU, ŽE SE TÝM SEHRÁL A STMELIL A TÍM DOKÁZAL PORAZIT I TÝMY Z ČELA TABULKY

LEPŠÍ DÁREK K NAROZENINÁM JSEM PAVLU HAUSEROVI NEMOHLI DÁT :)

A TAK ZÁVĚREM HLAVNĚ CHCI PODĚKOVAT VŠEM KDO SE PODÍLELI NA TÝMOVÉ PRÁCI!

TEĎ JEN NEUSNOUT NA VAVŘÍNECH, ABY JSEM NELITOVALI ZAS ZTRACENÉ BODY Z PODZIMA JAKO V ZÁPASECH S TŘEMEŠNOU A PODHŮŘÍM.

A TAK UŽ TEĎ SE TĚŽTE NA ZPRÁVY ZE SOUSTŘEDĚNÍ A PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASU.

TEĎ HLAVNĚ ODPOČÍVEJTE AKTIVNĚ A AŤ VÁM JEŽÍŠEK NADĚLÍ POD STROMEČEK VŠE CO SI PŘEJETE, TĚŠÍME SE NA VÁS!

VÁŠ SOKOL .-)