MUŽI - DŮLEŽITÝ ZÁPAS O UDRŽENÍ SE ŠPICÍ V ŽACLÉŘI NEZVLÁDLI

Snad na nejhorším hřišti okresu se odehrála ,,bitva" v Žacléři.

Na lavičce byl jen Tichovský Marek a poloraněný Daniel, když nemohl Víťa Robek, Míra Vojtíšek a nadále Poloprudský.

Hráči tvrdili, že soupeř byl hodně běhaví, ale z pohledu lavičky to byl chodící fotbal, hlavně v první polovině.

Balón jsme měli ze začátku na kopačkách my, ale akce se nedařili dostat k dobrému zakončení, po sléze se do hry dostával ,,ubrečený" soupeř.

Každý souboj hráči Baníku ,,obrečeli", ale jen kdyby aspoň šlo o nějaké ,,brutální" fauly.

Nejvíce si stěžoval hráč číslo 4. Popelka a následně i kapitán Baše s č.17, kteří každý souboj projednávali u rozhodčího, naštěstí, rozhodčí byl na svém místě.

A kdo nejvíce ,,křičí, od toho to fičí", hráč Baše a jeho zákeřná hra, když se rozhodčí nedívali, byla už v 10 minutě na červenou. Tak nevím, co je horší, ale měli by mu rozhodčí udělit větší péči a pozornost jestli takhle hraje v každém zápase, uder loktem do obličeje nebo hrudníka mu nedělá problém.

Baník Žacléř - Sokol Vítězná

3:2 (1:1)

Branky: Kříž, Krákora

Rozhodčí: Mlynář M., Mlynář P., Petrů J.

ŽK: 3:5

ČK: 0:1

Bylo to o tom kdo dá gól, tak vyhraje a bohužel do vedení se dostal soupeř, když na takovém terénu měl problém spracovat míč snad každý, a zrovna i Tomáš Krákora, přes kterého se dostala akce k zakončení a Petrů se ujal vedení ve 36" na 1:0 pro domácí.

Pak hra byla zas jen o nakopávaných míčích, opět spousty nepřesných přihrávek, míč se od nás odrážel k soupeři, stále stejná písnička.

Ač soupeř měl problém v obraně spracovat míč, naše napadání bylo mnohdy pozdě.

Naštěsti před odchodem do kabin po faulu na levé straně soupeře u poloviny hřiště rozehrál krásný centr do vápna Filip Kňourek, který našel hlavu Martina Hlavatého a ten prodloužil na zadní tyč, kde krásně uklidil svou druhou trefu v sezoně Vláďa Kříž na 1:1.

Do druhého poločasu šel na hrot rozvířít obranu Marek Tichovský místo Davida Vrbaty a na lavičce zůstal jen poloraněný Daniel.

Hned v 55" po faulu ve vápně kopali domácí penaltu, se kterou si v klidu poradil Ulrych a tím nás dostal na koně, ale bohužel zkažené přihrávky nás dostávali zas do kolen. Trochu jednoduchosti než to tahání míče a dříve si narazit s prvním spoluhráčem.

A tak bohužel v druhém poločase šli do vedení domácí v 65", když z protiútoku šel na Ulrycha sám hráč domácích a před vápnem Hlavatý ,,zatáhl za ruční brzdu", ale podle všech čistě nejdříve hrál míč. Rozhodčí a domácí byli jiného názoru. A proto že Martin Hlavatý již měl kartu, tak se šel předčasně omýt a ke všemu soupeř z trestňáku zvýšil na 2:1.

I v 10 jsme ale zbraně nevzdali a byli rovnocenným sokem, naopak jsme si vytvořili snad více šancí, kdo ví jak by to bylo, kdyby Martin zůstal ve hře. Hlavně šance Andrleho, Krákory a Kňourka volali po golech.

Opět bohužel platilo ,,nedáš, dostaneš", v 78" opět po strátě míče na špatném terénu a špatně obsazeném stříídajcím hráči, který se dostal až do zakončení z poza vápna a míří k tyči Ulrychovi branky, 3:1.

My to ale nevzdali, bohužel probuzení, zpřesnění přihrávek a větší chuť se porvat přišla pozdě a do konce zápus moc času už nezbylo, a tak v 86" konečně prolomil střeleckou smůlu Tomáš Krákora a snížil tak na konečných 3:2 pro Žacléř.

Pro nás to znamená propad až na 10 příčku!!!

No tak snad zabereme doma, takhle to dál nejde :(

Přijďte nás proto prosím podpořit, budeme to potřebovat :)