MUŽI - JAK ZMOKLÉ SLEPICE PŘIJELI Z JÁNEK V SOBOTU SE SKLOPENÝMA HLAVAMA

Trenér Andrle petr: ,,My na mokru prostě neumíme hrát, být vedro jak minulý týden, tak možná Jánky potrápíme více, ale prostě byly lepší"

Konečně se prosadil i snajpr Andrle Lukáš po 6 zápasovém půstu, když z toho 5 zápasů držel trest. Bohužel to nestačilo.

Nedařilo se, chaoz, soupeře klidně výškovou převahou mohl dát o 5 branek více.

O poločase snad nikdy takové ticho mezi hráči nebylo.

Chybělo větší nasazení, lepé bránit vyšší hráče, které se opravdu blbě bránili, balón lítal vzduchem místo pozemy a když už, tak přihrávka byla nepřesná. Zatím co soupeř ohrožoval skoro z každé situace naši branku, tak nám střeli končili hodně daleko mimo branku a nebo k zakončení ani nedošlo.

Na závěr černou tečkou byla červená karta pro Tichovského Dana, který nám určitě bude chybět s Vrchlabím.

Soupeř ukázal svou sílu a ta byla lepe postaven na mokrém terénu a chuť nám oplatit porážku z jara, hlavně využil výškové převahy.

Jánské Lázně - Sokol Vítězná

5:1 (3:0)

Branky: Janíček M., Plocha L. 3x, Stránský J. - Andrle L.

Rozhodčí: Seidel M., Petrů J., Janovec P.

ŽK: 1:3

ČK: 0:1 Tichovský Daniel

Nadále střelcem okresu Víťa

Soupeř napsal:

Domácí po minulém týdnu, kdy jim remíza utekla mezi prsty, tentokrát zabrali naplno.

Od úvodu zápasu soupeře přehrávali a nikdo by se nedivil, kdyby to ve 12´ bylo 3:0. Šance Kulta ve 4´ zápasu, nastřelená tyč v 6´ a hodně nejistý zákrok hostujícího gólmana po střele z úhlu volaly po gólu. Soupeř se nestačil divit. Domácím sedlo takřka vše na co sáhli. Když ve 27´ Janíček otevřel gólový účet domácích střelou z přímého kopu, Stránský ve 41´ zvýšil skóre domácích a těsně před poločasem se trefil poprvé Lukáš Plocha, vypadalo to pro hosty na ručník. Je pravdou, že po vedoucím gólu zabrali a snažili se útočit, ale jejich nepřesné střely mířili mimo branku a navíc se řadou nepřesností v poli, předem vyšachovali sami.

V úvodu druhého poločasu hosté opět přitlačili a výsledkem bylo snížení gólem Andrleho na rozdíl dvou gólů. Dnes byl ale den probuzeného střelce Lukáše Plochy, který nedal soupeři šanci na zvrat. V 60´ opět navýšil skóre svým gólem na tříbrankový rozdíl a svým uzavřeným hattrickem uzavřel v 68´ i skóre zápasu. Hosté opět boj nevzdávali a bojovali, ale jejich souhra byla dnes na bodu nula. Navíc když Tichovský svým zákrokem zezadu si v 87´ vysloužil od rozhodčího červeného volňáska na cestu do šaten a těsně před koncem se blýskli svými zákroky oba gólmani a podrželi své týmy skončil zápas zaslouženou výhrou domácích. Dnes se rvali o vítězství více a předvedli vynikající zápas proti favoritovi.

Bohužel teď už nás teoreticky nechystá žádný slabší soupeř a hned v sobotu 24.9.2016 již od 16:30 hod. k nám přijede rezerva Vrchlabí.

Pokud chceme pomýšlet a udržet se špičkou tabulky, tak prostě musíme bodovat a zapomenout na nešvary a prostě zabrat!

Tak prosím nevájete dorazit v sobotu nás podpořit, v klubovně si dáte něco teplého, nemělo by snad pršet, ale už nebudou žádné tropi a ke všemu můžete něco za zakoupenou vstupenku něco vyhrát!