MUŽI - JEDINÝ PŘÁTELÁK PŘED ZAČÁTKEM SEZÓNY 2016/2017 V DOLNÍ KALNÉ

S ÚČASTNÍKEM 1.B třídy jsme hrali vyrovnanou partii, ale soupeř dal o 2 branky více a vyhrál.

FK Dolní Kalná A+B - Sokol Vítězná 5 : 3 (4:3)

branky: Andrle L. 3x - Tomáš Jiřička 3, Láďa Dědek, Martin Bartoš

rozhodčí: T.Navrátil st.

diváků: 30

sestava Sokola: Daniel-Čechovič L-Tichovský D., Kňourek F.,Krákora T.-Plch M., Hlavatý M., Kříž V.,Kracík D.-Andrle L., Pivoňka E.

Průběžně střídali: Vrbata David, Souček M., Pelíšek D.

sestava D.Kalná: J.Lukeš-V.Bartoš, Navrátil, A.Kodytek, Dědek-J.Jiřička, Stránský, Smetana, M.Bartoš, T.Jiřička-V.Kodytek.

Průběžně třídali: Zilvar, Bélik, Šimůnek, Tauchman

Poprvé společně na velkém hřišti, ostudu jsme rozhodně v Dolní Kalné neudělali, začátek nám vyšel, 2x jsme vedli, góly za nás dal jen Lukáš Andrle, bohužel vedení jsme neudrželi a soupeř do poločasu výsledek otočil, chyběli nám beci, trenér Andrle Petr to řekl jasně ,, Na můj vkus jsme dostali hodně gólů".

Dolní Kalná napsala:

S Vítěznou vítězně !

Narychlo sjednané přátelské utkání se hrálo ve velkém vedru a soupeř z Vítězné se představil ve velmi dobrém světle. Divák se bavil, k vidění bylo osm branek a i fotbalová kvalita měla místy v jinak naprosto vyrovnaném zápase velmi slušné parametry. Domácí vstřelili o dvě branky více než soupeř, proto zvítězili.

Tomáš Navrátil st. 07.08.2016
Více zde: https://m.fkdolnikalna.cz/products/v-nedeli-zapas-od-14-30-s-viteznou/