MUŽI - MĚSÍC LEDEN ZA NÁMI

Co přinesl a odnesl.


Po novém roce se nám podařilo tým omladit.

Bohužel Sokol se pro jaro rozhodl opustit Jirka Vohnout, který měl podepsáno do konce sezóny. Tak ti přejeme, ať se ti v Jiskře Kuks daří a drží tě pevné zdraví. Dále nevíme jak můžeme počítat s jeho bratrem, který odehrál 1 zápas za celý podzim, když po pár minutách na hřišti vsítil důležitý gól. Z rodiných důvodů nevíme jak moc můžeme počítat s dalšími hráči.

Pozitivum je, že se vrátil štírek Lukáš Andrle a s ním snad i batoh plný jeho gólů, a zapojil se opět zkušený Ondra Poloprudský.

Začali s námi také další novicové: Kuba Gábor universal z Bílé Třemešné, který před tím prošel týmem TJ Dvůr Králové, dále Martin Plch šikovný levák z FK Mostek a zapojil se i mladý dorostenec Lukáš Belák také z Mostek. V jednání jsou ještě 2 nové tváře.

Snad zdraví a chuť nám dopřeje, a tím hlavně příjde hra, která se bude líbit všem lidem.


Něco jsem v lednu odtrénovali, byli jsme díky Pavlu Hauserovi na soustředění hotelu Ettel v Dolním Dvoře, kde jsme si dali do těla a trochu se lépe seznámili, po dřině jsme zkusili hrát s FC Vrchlabí, což bylo hlavně ve druhém poločase nad velké síly, ale potěšení stojí za to, že jsme hráli se soupřem na začátku vyrovnanou partii a dnes si dokážu troufnout, kdyby jsme nastoupili odpočatější, že výsledek nebude tak krutě vypadat.


Plán na únor je, makat, makat a makat :) Odehrát zápasy, sehrát se a pobavit se fotbalem, který máme radi .-)

         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY