MUŽI - NA ZAČÁTEK SILNĚJŠÍ LOS, ALE NÁM SE HODIL, VE DRUHÉM KOLE JSME ZAVÍTALI DO RTYNĚ

Ve druhém kole jsme zavítali do Rtyně, z předešlých zápasů jsme čekali vyrovnaný zápas, kde jsme asi poslední 3. zápasy na půdě Baníku snad jen získali bod.

Soupeři údajně chybělo 4-7.hráčů základní sestavy.

První poločas byl dá se říct vyrovnaný, ale druhý jsme ovládli my, ale až po obdržené brance na 1:1.

Trenér si konečně mohl dovolit dát do hry všechny, kromě náhradního brankáře Daniela.

21" bojovné napadání Andrleho vysústilo v zisk balonu, který posunul na Robka a ten posunul na druhou stranu na nabíhajcího Patrika Černotu.

Mezi střelce se tak zapisuje Černota Patrik.

Vedeme 1:0.

To bylo z 1.poločasu vše, na obou stranách byli 2-3.šance, možná o pár šancí jsme měli více my.

Do druhého poločasu nastoupil Erik Pivoňka místo Martina Plcha.

Hned na začátku druhého poločasu si sáhli na míč oba golmani, při šancích obou útoků.

62" když jsme ,,nehrali" tak se hráč Baníku prodral skrz obranu, nasadil jesle Martinovi a Ulrych už nic dělat nemohl, když střelu soupeř uklidil k zadní tyči.

1:1.

63" co se neděje... Sokolíci se zdravě nasr... Andrle obírá golmana Baníku a zvyšuje na 2:1!

65" opět Andrle, ten zatahuje a z levé strany si to štráduje přes celou obranu na druhou kde dává míč na ,,podnose do kecky" Erikovi Pivoňkovi a ten nemůže nedat.
Erik se tak zapisuje mezi střelce!

3:1 vedeme!

75" Filipa Kňourka střídá Tomáš Krákora.

79" Erika Pivoňku střídá Joska Špůr.

83" Lukáše Andrleho střídá David Kracík.

86" Kracík po špatně rozehraném rohu napravuje a rozehrává aut na Robka a ten se dostává až k zakončení!

Robek se hlavou zapisuje konečně mezi střelce!

4:1 vedeme!

87" Víťu Robka střídá David Vrbata.

Baník Rtyně - Sokol Vítězná

1:4 (0:1)

Baník po zápase napsal:

,,Utkání bylo avizováno jako šlágr kola, leč dopředu bylo jasné, že absencemi zdecimovaný domácí tým bude jen s velkými obtížemi konkurovat hostujícímu celku. Tem měl sice od úvodu mírnou herní převahu, ale stálý tlak s šancemi si nevytvořil. Příležitosti však doslova nabízel hrubými chybami domácí celek. Tu první ještě zlikvidoval domácí gólman, ale druhá ve 22.min. po laciné ztrátě míče na polovině hřiště již byla draze zaplacena. V úvodu druhé půle byla hra vyrovnanější, domácí byli odvážnější a to jim přineslo v 62.min. i vyrovnání. Místo povzbuzení a snahy o zvrat, ale přišla v 63.min. hrubka domácího brankáře a do vedení šli opět hosté. A aby toho nebylo málo, tak za dvě minuty přišla další minela a bylo po utkání. Rtyňští hráči sice boj nevzdávali, dále se snažili o kontaktní branku, ale nebylo jim přáno. Naopak, před koncem utkání inkasovali počtvrté. Domácímu týmu v zápase nešlo upřít snahu a bojovnost, ale na soupeře to tentokrát nestačilo."

Zdroj: https://www.ofstrutnov.com/clanky/vysledky-vikendovych-utkani-26-27-srpna-2017

PLÁN:

Čtvrtek 31.8. trénink od 18:00 hod.

Sobota 2.9. 3.zápas od 17:00 hod. doma s Malýma Svatoňovicema