MUŽI - NEPROMĚNĚNÉ ŠANCE V PRVNÍM POLOČASE NÁS OBRALI O DŮLEŽITÝ BOD

 

Sokol Vítězná - FK Mostek A 0:0 penalty 2:1.

Rozhodčí: Šolc. ŽK: 2:1. Diváků: 80.

Domácí byli po celý zápas mírně lepším týmem a vytvořili si i pár šancí, které ale nevyužili a tak skončil zápas bezbrankovou remízou.V penaltovém souboji byli domácí šikovnější a tak si připsali bod navíc

zdroj: https://ofstrutnov.com/clanky/pozvanka-na-vikendova-utkani-21-22-dubna-2018

 

 

 

Vysokou výhru Harty sledovala návštěva kola

Trutnovsko - Papírově nejvyrovnanějším duelem sobotního programu okresního přeboru měl být střet osmého Podhůří se sedmým Spartakem Hajnice. Leč domácí vyhráli jasně 4:0!

Bez výraznějších změn jak na čele tabulky, tak na jejím chvostu, se obešlo jubilejní 20. kolo Okresního přeboru na Trutnovsku. Zatímco favorizovaná mužstva dokázala své zápasy dovést k vítěznému konci, týmy ze spodní části vyhrát nedokázaly. Pouze Mostek přivezl cenný bod z derby ve Vítězné.

Derby Královédvorska vyznělo lépe pro domácí Vítěznou, s dělbou bodů dva ku jednomu ale mohli být přece jen spokojenější hostující fotbalisté.
Zdroj: https://krkonossky.denik.cz/fotbal_region/vysokou-vyhru-harty-sledovala-navsteva-kola-20180422.html

 

Miroslav Lebeda, trenér FK Mostek:
Ani dnes nevím, jak začít. Předpokládali jsme, že domácí budou chtít vyhrát a my, že zde nemáme co ztratit. Zejména kraje obrany hráli borci, kteří jsou spíše záložníky či útočníky a navíc levý bek

 

Hamplík ani levou neumí kopat. Domácí s podporou větru, velkého nasazení a dlouhých výkopů Daniela nás v podstatě přikovali na naši půlku. Byli jsme nějací ustrašení, bojácní a většinou o krok pozadu. Přesto jsme „ukopali“ poločasovou plichtu, a to i díky zahozeným šancím domácího Andrleho, který 2x postupoval zcela sám na Hlůšu. Ten ho jednou vychytal, podruhé šla střela vedle. My jsme si vypracovali jedinou příležitost těsně před pauzou, kdy Pepa dostal konečně krásný míč do běhu. Jeho zakončené nebylo ideální, nicméně se k němu míč vrátil a Pepa střílel do prázdné branky. Nebyl však ve správné pozici, a tak střela nebyla razantní a domácí obránce ji vykopl na roh.

Ve druhém poločase už tlak domácích nebyl tak výrazný a pokud mi paměť ještě slouží, žádnou vyloženou brankovou příležitost si domácí nevypracovali. Spíše se jednalo o závary a poměrně hodně rohových kopů, které jsme však vždy ubránili.
I my jsme měli jednu šanci, když dostal míč do běhu Vojta Jirák, který skákající míč z rohu pokutového území napálil do tyče poblíž spojnice tyče a břevna. Bod jsme tedy vydolovali, ale jestli bude „zlatý“ se teprve uvidí.
O střelbě pokutových kopů se mi snad už ani nechce psát. Je to jakoby člověk 100x četl stejnou knížku nebo 100x viděl stejný film a oboje VŽDYCKY skončí špatně. Většina hráčů uteče do kabin (i když je to proti regulím – budu jim to muset vysvětlit), protože se jim klepou nohy strachy a těm statečnějším, které přemluvím to nějak nejde. Jedinou penaltu proměnil Dušan, tentokrát selhali Fiki a Radek Záruba.
Ještě žijeme!!!

zdroj: https://fkmostek.cz/fkmostek/2018/04/23/vitezna-fk-mostek-00-00-pen-21/#more-2208

 

 

Na zápas sice došli zraněný brankář Viliama Ulrycha, který nám aspoň udělal pěkný záznam, dále raději zůstal na střídačce Dan Tihovský a David Vrbata, na hrot měl nastoupit Martin Plch, který vzhledem k pracovnímu vytížení byl unaven, tak raději začal zápas ze střídačky.

Soupeře velmi dobře známe, velmi zotpovědně brání a je nebezpečný z brejků, ke všemu si vše od jara vzadu hlídá Ondra Pacák, který jim od nás šel pomoc a přez něj jen tak něco neprojde, také jim od nás šel pomoc středopolař Míra Vojtíšek.

 

Hra byla rozhodně lepší než v Hajnici, ale stále nám chybí ještě větší nasazení, zápal do hry, udělat něco na víc, trochu více jiskry.

 

 

První poločas jsme začali proti kostelu, náš golman Daniel se snažil dlouhými výkopy proti sluníčku překvapit obranu Mostku včetně golmana Hlušičky, leč marně.

Jak jsme již psali, tak Mostek hrozil převážně z brejků a nakopávaných míčů na Pojezdného, my se snažili krotit míč na zem, ale marně.

Někdy nám chyběl krok na víc, někdy nás soupeř předskočil...

Celý poločas jsme soupeře dá se říct přehrávli, ale ne a ne ta finálka, a když už Lukáš Andrle dostal pas za obranu a dostal se sám před brankáře a mohl si říct ,,po cem, kam jdeš", tak bohužel střelou na levou stranu minul branku, tento moment byl asi nejdůležitější z naší strany a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

 

 

Do druhého poločasu jsem věděli, že soupeř bude ještě více nakopávat míče na branku a bude využívat sluníčka, ale ani jednou se jim nepodařilo dostat do finalky, buď si vše posbírala naše obrana, nebo golman Daniel a když už nejvíce mohl soupeř ohrozit naši branku, tak z trestňáku se naštěstí netrefil ani na branku :)

My nadále okupovali vápno soupeře, ale ne a ne pořádně vystřeli, rohy a standartky si sbíral Pacák, když už jsme prošli do vápna, tak se do střeli vrhl jiný hráč soupeře.

A tak zápas za krásného počasi skončil 0:0 a šlo se na penalty.

 

V penaltách jsme byli úspěšnější, když soupeřovi jednu Daniel chytil a druhou trefili tyč.

 

Pro Mostek se dá říct, že je to úspěch, když si od nás odvezl bod, pro nás je to ztráta bodu :(

 

Asi chceme na tolik vyhrávat, že nám to svazuje nohy, umíme hrát rychleji a svižněji, tím jsme soupeře vždy přehráli, prostě se musíme více v dalších zápase porvat.

 

Nyní jedeme v sobotu 28.4.2018 do Podhůří, kde se od 17h utkáme se nevyspitatelným soupeřem, vše je jen v našich nohách.

Podhůří vyhrálo nyní doma proti Hajnici 4:0!

 

Tréninky jsou od 18h opět v úterý a ve čtvrtek.

 

 

STARŠÍ ŽÁCI

Ve svém třetím zápase vybojovali na domácí půdě 6 bodů nad Podhůřím, když oba zápasy vyhráli a to 4:1 a 5:3.

Za žáky dával gól i benjamínek Erik Přikopil.

 

Nyní je čeká v sobotu zápas ve Svobodě n.Ú. od 10h.

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - na žádos domácích MFK Trutnov dívek byl zápas přesunut na 16.5. středa až od 18h, pač dívky hrají ještě krajské soutěže a jeden zápas by prý nedali hráčky do hromady.

 

MINI PŘÍPRAVKA - na žádost domácí Kocbeře byl přesunut zápas ze čtvrtka 19.4. na pondělí 23.4., ani tento den nedovolilo odehrát a tak po dohodě by se to mělo odehrát 30.4.v pondělí od 17,30h.a tak si naši nejmenší musí počkat na první zápas snad už jen do čtvrtka.

 

 

         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

 

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY