MUŽI - POSLEDNÍ DVA PŘÁTELÁKY PŘED OSTRÝM STARTEM JARA

Myštěves vs. Sokol

4:4 (2:2)

Diváků: 30

Sestava: Daniel, Pacák, Poloprudský, Čechovič L., Tichovský, Černota P., Pivoňka (Kalous), Vladeka, Krákora (Znamenáček), Robek, Andrle L.

Poprvé na trávě. Za pěkné akce, které by se viděli i ve vyšších soutěžích přišli góly, ale za hrubky jsme dostali také góly. Běhavý soupeř z Hrdeckého přeboru hrál do konce a zaslouženě a pro nás zbytečně vyrovnal.

27.3.216 neděle

Kusk vs. Sokol

3:0 (3:0)

Sestva: Daniel, Čechovič L., Vladeka, Krákora, Černota J., Znamenáček, Andrle L., Pivoňka, Robek, Kalous

Poslední přátelák před ostrým startem, každý si mohl zahrát v každém přáteláku. Ano, 10 hráčů hrálo v neděli a mezi nimi hrající trenér Černota Jan. Většina bohužel musela být v práci nebo měla jiné povinnosti, ale jsou tací, kteří se ani neozvali. Přátelák proto neměl dobrý nádech, pač to bylo spíše trápení a tím znechucení nedělního dne. Soupeř dal v prvním poločase 3 laciné branky a tím vyhrál. My si vypracovali také nějaké šance, ale bez golového efektu.

Je třeba teď na to špatné zapomenou, byla to příprava a je třeba se soustředit na jarní sezónu, která je ta hlavní a proto prosím všechny komu záleží na Sokolu ať nás nenechal ve štychu, tým s vámi všemi počítá a spoléháme na vás!

Trénink v úterý je zrušen, bude až ve čtvrtek 31.3.2016 od 18:00 hodin na UMT ve Vítězné, sraz u haly v 17:50 hod, odjezd od OMW v 17:30 hod.

1.mistrák jara hrajeme již tuto sobotu 2.4. v Trutnově na umělce od 18:00 hodin se Starýma Bukama, sraz v Trutnově v 17:00 hod, odjezd od OMW a bytovek ve Vítězné v 16:45 hod!