MUŽI - POSLEDNÍ DVA PŘÁTELÁKY PŘED OSTRÝM STARTEM JARA

20.3.2016 neděle

Myštěves vs. Sokol

4:4 (2:2)


Diváků: 30


Sestava: Daniel, Pacák, Poloprudský, Čechovič L., Tichovský, Černota P., Pivoňka (Kalous), Vladeka, Krákora (Znamenáček), Robek, Andrle L.


Poprvé na trávě. Za pěkné akce, které by se viděli i ve vyšších soutěžích přišli góly, ale za hrubky jsme dostali také góly. Běhavý soupeř z Hrdeckého přeboru hrál do konce a zaslouženě a pro nás zbytečně vyrovnal.


27.3.216 neděle

Kusk vs. Sokol

3:0 (3:0)


Sestva: Daniel, Čechovič L., Vladeka, Krákora, Černota J., Znamenáček, Andrle L., Pivoňka, Robek, Kalous


Poslední přátelák před ostrým startem, každý si mohl zahrát v každém přáteláku. Ano, 10 hráčů hrálo v neděli a mezi nimi hrající trenér Černota Jan. Většina bohužel musela být v práci nebo měla jiné povinnosti, ale jsou tací, kteří se ani neozvali. Přátelák proto neměl dobrý nádech, pač to bylo spíše trápení a tím znechucení nedělního dne. Soupeř dal v prvním poločase 3 laciné branky a tím vyhrál. My si vypracovali také nějaké šance, ale bez golového efektu.


Je třeba teď na to špatné zapomenou, byla to příprava a je třeba se soustředit na jarní sezónu, která je ta hlavní a proto prosím všechny komu záleží na Sokolu ať nás nenechal ve štychu, tým s vámi všemi počítá a spoléháme na vás!


Trénink v úterý je zrušen, bude až ve čtvrtek 31.3.2016 od 18:00 hodin na UMT ve Vítězné, sraz u haly v 17:50 hod, odjezd od OMW v 17:30 hod.


1.mistrák jara hrajeme již tuto sobotu 2.4. v Trutnově na umělce od 18:00 hodin se Starýma Bukama, sraz v Trutnově v 17:00 hod, odjezd od OMW a bytovek ve Vítězné v 16:45 hod!

         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

 

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY