MUŽI - PŘÁTELÁK S TŘEMEŠNOU ,,B"

SOKOL vs. B.Třemešná ,,B"

4:2 (2:2)

Branky: Robek 3x, Vladeka

Sestava: Plachetka (Daniel), Pacák, Čechovič L., Vladeka, Tichovský, Černota P. (Kalous), Krákora (Pivoňka), Vojtíšek, Plch, Robek, Andrle L.

Zápas dvou rozdílných poločasů a dva zbytečně darované góly soupeři, když jsem vedli 2:0 a tím jej dostali na koně.

Ze 17 potvrzených hráčů nakonec odjelo jen 14, resp. 13, proto že na víc přijel si to zkusit maldý golman Plachetka, který se hned hodil do horké vody na první poločas.

Zápas začal pěkným tempem nahoru dolu s menší převahou našeho SOKOLA a více šancemi na našich kopačkách. Krásné a rychlé kombinační akce do útoku střídala jedna za druhou, konečně se dařili i přihrávky a tím rostla chuť. Díky dvěma zásahám Víti Robka jsme vedli 2:0 a mohlo to být více, kdyby si ještě Lukáš Andrle nešetřil ostré náboje na mistráky :)

Bohužel, po faulu na levé straně přišel trestný kop, který Třemešná hlavou proměnila na 2:1 a během chvilku bohužel došlo ke zbytečně rychle rozehrávce do středu od naši branky na což si soupeř vyčíhal a vyrovnal na konečný poločasový výsledek 2:2.

V druhé půli se nám už ta kombinace tolik nedařila a přišlo opět spousty skažených přihrávek a tím se soupeř dostával na koně, ale naštěstí se dostal jen do jedné ložené šance Třemešenský navrátile Zbynďa Šturma, kterou neproměnil, zbytek útoku zastavila obrana.

I přesto jsme udělali pár pěkných akcí a dvě skončili ještě za zády golmana Třemešné a tím konečných 4:2 pro nás, když se trefil ještě Vojta Vladeka a dokonal své dílo v hattrick Víťa Robek.

Tréninky jako vždy ÚTERÝ od 20:00 hod, odjezd od OMW v 19:30 hod, a ve ČTVRTEK od 19:30 hod, odjezd od OMW v 19:00 hod.

Další přátelák je 13.3. v NEDĚLI na UMT v Jičíně s Hošek Robousy od 12:00 hod, sraz v Jičíně nejpozději v 11:15 hod, odjezd od OMW 10:30 hod.